• Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Sierpień 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SB
ND
26
27
28
29
30
31
1
Events for 28 Lipiec
Events for 1 Sierpień
Brak wydarzeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 Sierpień
Events for 5 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 8 Sierpień
Brak wydarzeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 Sierpień
Events for 12 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 13 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 15 Sierpień
Brak wydarzeń
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 Sierpień
Events for 19 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 22 Sierpień
Brak wydarzeń
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 Sierpień
Events for 26 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 29 Sierpień
Brak wydarzeń
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 1 Wrzesień

Data

30 Cze 2021
Expired!

Czas

10:00

GravityZone Elite i Ultra – poznaj najwyższy poziom ochrony od Bitdefender.

Program:bitdefender

  • Co nowego od wersji Elite?
  • Czym różni się wersja Ultra od Elite?
  • Jak chronić się przed zaawansowanymi atakami i ransomware?

Bitdefender GravityZone

W czasie spotkania zostaną omówione funkcjonalności dwóch wersji GravityZone – Ultra oraz Elite. Obie posiadają większe możliwości aniżeli standardowe wyposażenie Gravity Zone. Podstawowym wyróżnikiem jest zastosowanie trzeciej warstwy ochrony w postaci inteligentnego modułu HyperDetect, który blokuje zagrożenia przed uruchomieniem pliku. Warto się z nim zapoznać, chociażby ze względu na fakt, iż stanowi podstawową linię ochrony Bitdefendera przed atakami ransomware.

Uczestnicy webinarium poznają również zasady działania analizatora Sandbox – narzędzia służącego do analizy plików. Proces weryfikacji zajmuje kilkanaście minut, po tym czasie użytkownik otrzymuje szczegółowy raport opisowo-graficzny zawierający bogate informacje o samym pliku jak i jego zachowaniu po uruchomieniu. Kolejnym ułatwieniem jest zakładka „incydenty” umożliwiająca prześledzenie pełnej ścieżki ataku od komputera do ostatniego procesu biorącego udział w zdarzeniu. Z kolei użytkownicy wersji Ultra mogą korzystać z czujnika EDR, zbierającego informacje na temat zachowania urządzeń.

Ostatnia część spotkania będzie poświęcona zapobieganiu atakom ransomware. Obok omówionych wcześniej rozwiązań takich, jak EDR, HyperDetect, Analizator Sandbox, zostaną zaprezentowane: szczepionka ransmoware oraz sposoby łagodzenia skutków ataków ransomware.

O Bitdefender Gravityzone

System Bitdefender Gravity Zone zapewnia ochronę przez złośliwym oprogramowaniem, a także phishingiem, atakami ransomware oraz exploitami. Rozwiązanie łączy uczenie maszynowe oraz heurystykę z sygnaturami i innymi technikami. Bitdefender wykorzystuje własne, opatentowane technologie i rozwija platformę, cały czas wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Bitdefender Gravity Zone jest przystosowany do zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. System pozwala ocenić poziom ryzyka oraz powstrzymać zaawansowane zagrożenia na dowolnym poziomie: punktu końcowego, sieci, chmury, a także samych ludzi.

O Marken Systemy Antywirusowe

Firma istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Marken Systemy Antywirusowe zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. Firma posiada szerokie portfolio rozwiązań, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Marken Systemy Antywirusowe od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę produktów Bitdefendera.

O Bitdefender

Bitdefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów Bitdefender korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World, CRN.

ZAREJESTRUJ SIĘ