Praktyki i staże

sta

Zapraszamy wszystkich na praktyki w naszej firmie bez względu na specjalizację i rodzaj uczelni.

W naszej firmie, pod czujnym okiem naszych specjalistów, wszyscy studenci i absolwenci zdobędą cenne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu:

  • Ochrony danych
  • Zabezpieczeń antywirusowych i zapobiegania cyberprzestępczości
  • Handlu detalicznego
  • i innych związanych z działaniem firmy.

Każdy z praktykantów, czy stażystów ma możliwość wzięcia udziału we wszystkich szkoleniach, jakie przechodzą nasi pracownicy. Nie ograniczamy zadań do jednego działu – stażysta lub praktykant ma możliwość poznania zadań wszystkich działów naszej firmy: handlowego, technicznego czy księgowo – logistycznego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie swojej aplikacji (zawierającej CV i List Motywacyjny) na adres praca@marken.com.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Comvision Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji”.