Praktyki i staże

sta

Zapraszamy wszystkich na praktyki w naszej firmie bez względu na specjalizację i rodzaj uczelni.

W naszej firmie, pod czujnym okiem naszych specjalistów, wszyscy studenci i absolwenci zdobędą cenne doświadczenie oraz wiedzę z zakresu:

  • Ochrony danych
  • Zabezpieczeń antywirusowych i zapobiegania cyberprzestępczości
  • Handlu detalicznego
  • i innych związanych z działaniem firmy.

Każdy z praktykantów, czy stażystów ma możliwość wzięcia udziału we wszystkich szkoleniach, jakie przechodzą nasi pracownicy. Nie ograniczamy zadań do jednego działu – stażysta lub praktykant ma możliwość poznania zadań wszystkich działów naszej firmy: handlowego, technicznego czy księgowo – logistycznego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie swojej aplikacji (zawierającej CV i List Motywacyjny) na adres praca@marken.com.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Comvision Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji”.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)