• Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Autorzy Marken

Wpisy na stronach Marken
powstają dzięki nim

autor-marekmarkowski

Marek Markowski

W branży IT działam już od ponad 19 lat. Od początku specjalizowałem się w dostarczaniu klientom najlepszej jakości programów antywirusowych, rozwiazań UTM, backupu, DLP i szyfrowania. Z roku na rok moja firma zwiększała zatrudnienie. Obecnie, dzięki naszemu zaangażowaniu, staliśmy się wyłącznym, na polskim rynku, partnerem rozwiązań Bitdefender.
autor-kgwiazdzinski

Krzysztof Gwiaździński

Kierownik działu analiz, którego głównym zadaniem jest szukanie możliwości zwiększenia sprzedaży i zadowolenia klienta, jak również udrażniania komunikacji wewnątrz firmy. Jego pasją są podróże, łono natury i fotografia.

autor_prozmiarek

Piotr Rozmiarek

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych.

autor-dwozniak

Dariusz Woźniak

Zastępca kierownika działu technicznego. W świecie IT jestem od 6 lat. Wcześniej zajmowałem się kwestiami m.in. sprzętowymi takimi jak serwery, stacje robocze oraz wdrożenia systemów ERP. Obecnie najbliższe są mi zagadnienia związane z sieciami oraz administracją Windows Server. Po pracy amatorsko trenuję Crossfit oraz kolarstwo szosowe.
autor-mmaliszewska

Małgorzata Maliszewska

Specjalista sprzedaży i lider zespołu, od ponad dekady zajmujący się dostarczaniem najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla firm, aktualnie przedstawiciel marki Bitdefender. Wspiera organizowanie pracy zespołu handlowego i współtworzy wizualny oraz słowny wizerunek marki na polskim rynku. Swój cały wolny czas przeznacza na odkrywanie i podróżowanie po świecie oraz gry komputerowe.

Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp

Ocena Google
4.8
Na podstawie 68 recenzji
js_loader