• Godziny otwarcia: Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Autorzy Marken

Wpisy na stronach Marken
powstają dzięki nim

autor-marekmarkowski

Marek Markowski

W branży IT działam już od ponad 19 lat. Od początku specjalizowałem się w dostarczaniu klientom najlepszej jakości programów antywirusowych, rozwiazań UTM, backupu, DLP i szyfrowania. Z roku na rok moja firma zwiększała zatrudnienie. Obecnie, dzięki naszemu zaangażowaniu, staliśmy się wyłącznym, na polskim rynku, partnerem rozwiązań Bitdefender.
autor-kgwiazdzinski

Krzysztof Gwiaździński

Kierownik działu analiz, którego głównym zadaniem jest szukanie możliwości zwiększenia sprzedaży i zadowolenia klienta, jak również udrażniania komunikacji wewnątrz firmy. Jego pasją są podróże, łono natury i fotografia.

autor-mpolitowicz

Mariusz Politowicz

Kierownik działu technicznego wsparcia produktów Bitdefender. W poprzednich latach zajmowałem się innymi rozwiązaniami antywirusowymi renomowanych firm takich, jak Eset, F-Secure, Symantec oraz rozwiązaniami sprzętowymi z dziedziny bezpieczeństwa. Interesuje się nowymi technologiami, a w wolnym czasie spędzam czas wędkując i na łonie natury.

autor-dwozniak

Dariusz Woźniak

Zastępca kierownika działu technicznego. W świecie IT jestem od 6 lat. Wcześniej zajmowałem się kwestiami m.in. sprzętowymi takimi jak serwery, stacje robocze oraz wdrożenia systemów ERP. Obecnie najbliższe są mi zagadnienia związane z sieciami oraz administracją Windows Server. Po pracy amatorsko trenuję Crossfit oraz kolarstwo szosowe.
autor-mmaliszewska

Małgorzata Maliszewska

Specjalista sprzedaży i lider zespołu, od ponad dekady zajmujący się dostarczaniem najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa dla firm, aktualnie przedstawiciel marki Bitdefender. Wspiera organizowanie pracy zespołu handlowego i współtworzy wizualny oraz słowny wizerunek marki na polskim rynku. Swój cały wolny czas przeznacza na odkrywanie i podróżowanie po świecie oraz gry komputerowe.

autor-kadamczak

Kajetan Adamczak

Redaktor Naczelny agencji PR WHITEMAGIC
autor-badamczak

Bartosz Adamczak

Związany z branżą PR od prawie 4 lat. Interesuje się tematyką antywirusów oraz nowinek z tym tematem związanych. Hobbystycznie analizuje i porównuje licencje wiodących marek antywirusów. Również tworzy materiały prasowe o cyberbezpieczeństwie.
Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp

Ocena Google
4.8
Na podstawie 69 recenzji
js_loader