Nasze filmy instruktażowe

Szkolenia wideo

Bierzemy udział i organizujemy różnego rodzaju konferencje, szkolenia, materiały video, webinaria. Na tej stronie możesz obejrzeć nasze materiały video.

Wdrożenie – Bitdefender GravityZone

Film instruktarzowy w jaki sposób wdrożyć rozwiązanie Bitdefender GravityZone w oparciu o oprogramowanie Oracle VirtualBox. Jak zaimportować maszynę wirtualna, uruchomić ja i jakie kroki musimy wykonać by nasz system był gotowy do pracy.

Aktywacja Licencji Cloud – Bitdefender Gravity Zone

Pokazujemy w jaki sposób aktywować licencje Bitdefender GravityZone w wersji Cloud. Bitdefender po uzyskaniu dostępu przez użytkownika do systemu uruchamia wersję 30 dniowa pełną w której możemy bez opłat przygotować system do pracy. Ale przychodzi moment kiedy musimy wprowadzić licencję docelową, tutaj dowiemy się gdzie to zrobić.

Jak zablokować strony – Bitdefender Gravity Zone

Film instruktarzowy pokazujący funkcjonalność możliwość ograniczenia użytkownikom dostępu do stron internetowych. Dużym problemem jest wykorzystywanie przez pracowników czasu pracy, na prywatne działania, dotyczy to zwłaszcza przeglądania stron internetowych, Bitdefender umożliwia w prosty sposób ograniczenie dostępu do takich zasobów.

Kontrola aplikacji – Bitdefender Gravity Zone

Jeżeli masz problem w firmie z uruchamianymi niechcianymi aplikacjami przez użytkowników, ten film objaśnia jak ograniczyć taką możliwość przy użyciu funkcji Kontrola aplikacji w Bitdefender GravityZone

Super użytkownik – Bitdefender GravityZone

Często zadawane pytanie, czy w Bitdefender Endpoint Security Tools można odblokować ustawienia bezpośrednio na stacji roboczej lub serwerze. Film ten pokazuje jak to zrobić przy użyciu modułu super użytkownik.

Tworzenie paczek instalacyjnych – Bitdefender GravityZone

Aby zainstalować na stacjach roboczych i serwerach program Bitdefender, najpierw należy utworzyć odpowiednie pakiety instalacyjne. W filmie pokażemy jak i gdzie takie pakiety możemy utworzyć. Dodatkowo przedstawimy jak dostosować je do własnych potrzeb.

Skanowanie nośników wymiennych – Bitdefender GravityZone

Sporym zagrożeniem dla komputerów firmowych stanowią informacje przenoszone na nośnikach wymiennych. Bitdefender GravityZone jest wyposażony w moduł automatycznego skanowania takich zasobów. W filmie pokażemy gdzie taką funkcjonalność znajdziemy i ustawimy.

Instalacja zdalna – Bitdefender GravityZone

Największym problemem dla administratorów jest wdrożenie nowego rozwiązania. Na filmie dowiemy się w jaki sposób możemy zdalnie zainstalować pakiety ochrony na stacje robocze i serwery bez potrzeby ręcznego i mozolnego etapu wdrażania.

Ransomware i wykluczenia – Bitdefender GravityZone

Nowe zagrożenia typu Ransomware potrafią nie jednemu administratorowi sieci przysporzyć sporo problemów. Bitdefender został wyposażony w narzędzia do walki z tego typu zagrożeniami. W filmie pokażemy jak i co należy ustawić by zabezpieczyć się przed atakami Ransomware.
Marken logotyp

Slider