Nasze filmy instruktażowe

Szkolenia wideo

Bierzemy udział i organizujemy różnego rodzaju konferencje, szkolenia, materiały video, webinaria. Na tej stronie możesz obejrzeć nasze materiały video.

Admin Bitdefender – Zarządzanie i pierwsza konfiguracja bez tajemnic

Webinarium adresowane jest dla administratorów odpowiedzialnych za wdrażanie systemów bezpieczeństwa. W pierwszej części spotkania uczestnicy dowiedzą się jaką rolę spełnia komputer Relay, który może występować w trzech postaciach: jako serwer aktualizacji agenta BEST (Bitdefender Endpoint Security Tools), serwer proxy wykonujący zadania związane z przeszukiwaniem sieci oraz narzędzie do zdalnej instalacji agenta BEST bezpośrednio z konsoli zarządzającej.

GravityZone Elite i Ultra – poznaj najwyższy poziom ochrony od Bitdefender.

W czasie spotkania zostaną omówione funkcjonalności dwóch wersji GravityZone – Ultra oraz Elite. Obie posiadają większe możliwości aniżeli standardowe wyposażenie Gravity Zone. Podstawowym wyróżnikiem jest zastosowanie trzeciej warstwy ochrony w postaci inteligentnego modułu HyperDetect, który blokuje zagrożenia przed uruchomieniem pliku.

Wzmocnij swoją ochronę GravityZone za pomocą dodatkowych pakietów i EDR

Bitdefender Gravity Zone jest oprogramowaniem realizującym szeroką gamę funkcji bezpieczeństwa. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z agentem EDR Standalone, który umożliwia skorzystanie z czujnika EDR od Bitdefendera na komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem antywirusowym innych firm.

Szukasz produktu z wysoką marżą i stabilnego modelu współpracy? – Dołącz do Partnerów Bitdefender!

Rozglądasz się po rynku aby znaleźć dobry produkt, który wzbogaci twoją ofertę bezpieczeństwa i zapewni Ci wysokie zyski? A może działasz na rynku od lat ale producenci zmieniają warunki i rabaty więc coraz trudniej utrzymać swoich klientów?  Zobacz nagranie z webinaru aby dowiedzieć się więcej.

Bitdefender Security Operations Center (SOC) | Overview

(NAGRANIE POCHODZI Z KANAŁU PRODUCENTA I JEST W JĘZYKU ANGIELSKIM)

The Bitdefender Security Operations Center (SOC), based in San Antonio, Texas is home to a world-class team of security experts representing all essential cybersecurity skillsets, working around the clock to detect and respond to security incidents for our customers.

Ransomware Mitigation/Risk Management od Bitdefender - Ochrona, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Z nagrania dowiesz się m.in:

 • Czym są nowe funkcjonalności?
 • Przed czym to chroni i jak najlepiej wykorzystać antyransomware w firmie?
 • Po co nam ocena ryzyka i jak zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia?

Szukasz najskuteczniejszej ochrony swojej sieci? Przedstawiamy Bitdefender GravityZone dla biznesu.

Z nagrania dowiesz się m.in:

 • Poznaj infrastrukturę GravityZone
 • Konsola cloud czy on-premise? Wybór należy do Ciebie – omówienie różnic między nimi
 • Obawiasz się procesu wdrożenia? Niepotrzebnie – Omówienie całego procesu w środowisku klienta
 • Co dalej? – Pierwsze kroki po uruchomieniu oprogramowania i pierwsza instalacja na punktach końcowych.

Utrata danych i szyfrowanie komputerów firmowych - Poznaj Bitdefender Elite i Ultra.

Z nagrania dowiesz się m.in:

 • Dlaczego potrzebujesz właśnie ochrony premium
 • Jak wykorzystać możliwości Endpoint Detection & Response (EDR)
 • Znajdź swoje słabe punkty dzięki Human Risk Analytics
 • Bezpieczne sprawdzanie plików z Sandbox Analyzer

Duża liczba spamu czy brak szyfrowania danych? Wykorzystaj dodatkowe pakiety ochrony Bitdefender.

Najskuteczniejsza ochrona na rynku? Bitdefender GravityZone

Rozwiązania Bitdefender dla biznesu

Bitdefender Możliwosci platformy GravityZone

Bitdefender 2020 Zaawansowana obrona przed zagrożeniami

Bitdefender GravityZone łączy uczenie maszynowe i heurystykę z sygnaturami i innymi technikami, aby zapewnić ochronę przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, a także zagrożeniami takimi jak phishing, ransomware, exploity i zero-dni.

Bitdefender 2020 Network Threat Prevention

Jak chronic się przed BlueKeep Exploit z Hypervisor Introspection

System ochrony przed BlueKeep Exploit (CVE-2019-0708) z Hypervisor Introspection

Jak najefektywniej chronić stacje robocze i serwery przy pomocy Bitdefender GravityZone

Bitdefender MSPs - Omówienie licencji w rozliczeniu miesięcznym

Bitdefender GravityZone dla biznesu

Rejestracja Na Koncie BitDefender Central - Samouczek

Zapraszamy do zapoznania się z naszym samouczkiem dotyczącym Bitdefender Central i jego narzędzi. W rolę Wergiliusza wcielił się nasz ekspert Jakub Tarczyński.

Dlaczego firmy są wciąż podatne na oprogramowania ransomware?

Ransomware może zakłócić infrastrukturę, która może mieć poważne konsekwencje dla działalności biznesowej. Żadna firma nie jest w pełni odporna na zagrożenia, jednakże niektóre są bardziej namierzane niż inne.

Aktywacja subskrypcji Bitdefender

W tym filmie pokażemy, jak łatwo możesz aktywować swoją subskrypcję. Wraz z wydaniem Bitdefender Central zastąpiliśmy system rejestracji kluczy licencyjnych systemem opartym na subskrypcji. Umożliwia lepsze zarządzanie i wdrażanie oprogramowania Bitdefender na twoich urządzeniach. Ponieważ subskrypcja jest zarejestrowana na koncie centralnym, oprogramowanie jest już aktywowane po zakończeniu instalacji.

Wydobywanie kryptowalut dociera do centrów danych

Bitdefender GravityZone Elite Suite. Wielozadaniowa platforma ochrony punktów końcowych

Bitdefender GravityZone Elite Suite jest wielopoziomową platformą ochrony punktów końcowych nowej generacji, która została stworzona, po to aby chronić Twoją firmę przed całym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych.

W jaki sposób rozwiązanie EDR może pomóc w działaniach na rzecz zgodności z GDPR

GravityZone Ultra wyposażony w Endpoint Security XDR działa płynnie, zapobiegając, wykrywając i reagując na zaawansowane ataki, którym udaje się ominąć tradycyjne rozwiązania anty-malware. Jako zintegrowany pakiet ochrony punktów końcowych, GravityZone Ultra zapewnia stały poziom bezpieczeństwa dla całego środowiska IT, w którym hakerzy nie będą mieli czego szukać.

Bitdefender na Let's Play Częstochowa 2017

Bitdefender Polska miał zaszczyt gościć w tym roku na imprezie w Częstochowie w dniach 8/9 kwietnia. Przyjechaliśmy tam ze swoim stoiskiem, by zaprezentować rozwiązania antywirusowe oferowane przez naszą firmę szerokiemu gronu graczy i miłośników sprzętów komputerowych.

Ransomware i wykluczenia - Bitdefender GravityZone

Programy antywirusowe marki Bitdefender są najskuteczniejsze w zwalczaniu zagrożeń typu malware i ransomware. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy w zakresie cyber-bezpieczeństwa, nasze programy są w stanie szybko i skutecznie wykrywać i blokować ataki.

Bitdefender najlepiej zwalcza Ransomware

Programy antywirusowe marki Bitdefender są najskuteczniejsze w zwalczaniu zagrożeń typu malware i ransomware. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy w zakresie cyber-bezpieczeństwa, nasze programy są w stanie szybko i skutecznie wykrywać i blokować ataki.

Wdrożenie – Bitdefender GravityZone

Film instruktarzowy w jaki sposób wdrożyć rozwiązanie Bitdefender GravityZone w oparciu o oprogramowanie Oracle VirtualBox. Jak zaimportować maszynę wirtualna, uruchomić ja i jakie kroki musimy wykonać by nasz system był gotowy do pracy.

Aktywacja Licencji Cloud – Bitdefender Gravity Zone

Pokazujemy w jaki sposób aktywować licencje Bitdefender GravityZone w wersji Cloud. Bitdefender po uzyskaniu dostępu przez użytkownika do systemu uruchamia wersję 30 dniowa pełną w której możemy bez opłat przygotować system do pracy. Ale przychodzi moment kiedy musimy wprowadzić licencję docelową, tutaj dowiemy się gdzie to zrobić.

Jak zablokować strony – Bitdefender Gravity Zone

Film instruktarzowy pokazujący funkcjonalność możliwość ograniczenia użytkownikom dostępu do stron internetowych. Dużym problemem jest wykorzystywanie przez pracowników czasu pracy, na prywatne działania, dotyczy to zwłaszcza przeglądania stron internetowych, Bitdefender umożliwia w prosty sposób ograniczenie dostępu do takich zasobów.

Kontrola aplikacji – Bitdefender Gravity Zone

Jeżeli masz problem w firmie z uruchamianymi niechcianymi aplikacjami przez użytkowników, ten film objaśnia jak ograniczyć taką możliwość przy użyciu funkcji Kontrola aplikacji w Bitdefender GravityZone

Super użytkownik – Bitdefender GravityZone

Często zadawane pytanie, czy w Bitdefender Endpoint Security Tools można odblokować ustawienia bezpośrednio na stacji roboczej lub serwerze. Film ten pokazuje jak to zrobić przy użyciu modułu super użytkownik.

Tworzenie paczek instalacyjnych – Bitdefender GravityZone

Aby zainstalować na stacjach roboczych i serwerach program Bitdefender, najpierw należy utworzyć odpowiednie pakiety instalacyjne. W filmie pokażemy jak i gdzie takie pakiety możemy utworzyć. Dodatkowo przedstawimy jak dostosować je do własnych potrzeb.

Skanowanie nośników wymiennych – Bitdefender GravityZone

Sporym zagrożeniem dla komputerów firmowych stanowią informacje przenoszone na nośnikach wymiennych. Bitdefender GravityZone jest wyposażony w moduł automatycznego skanowania takich zasobów. W filmie pokażemy gdzie taką funkcjonalność znajdziemy i ustawimy.

Instalacja zdalna – Bitdefender GravityZone

Największym problemem dla administratorów jest wdrożenie nowego rozwiązania. Na filmie dowiemy się w jaki sposób możemy zdalnie zainstalować pakiety ochrony na stacje robocze i serwery bez potrzeby ręcznego i mozolnego etapu wdrażania.

Ransomware i wykluczenia – Bitdefender GravityZone

Nowe zagrożenia typu Ransomware potrafią nie jednemu administratorowi sieci przysporzyć sporo problemów. Bitdefender został wyposażony w narzędzia do walki z tego typu zagrożeniami. W filmie pokażemy jak i co należy ustawić by zabezpieczyć się przed atakami Ransomware.
Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp