Harmonogram – szkolenia wideo

Bierzemy udział i organizujemy różnego rodzaju konferencje, szkolenia, materiały video, webinaria. Na tej stronie możesz obejrzeć nasze materiały video.

Webinarium Bitdefender GravityZone

YouTube
Ogólny informacje na temat serwera GravityZone, opisujące jego funkcjonalność i możliwości. Dowiemy się jak i gdzie zarządzamy naszą ochrona, gdzie konfigurujemy ustawienia ochrony punktów końcowych. W jaki sposób możemy raportować i zbierać informację o sytuacjach zagrożenia w naszym środowisku informatycznym.
Przejdź do filmu na YouTube

Wdrożenie – Bitdefender GravityZone

YouTube
Film instruktarzowy w jaki sposób wdrożyć rozwiązanie Bitdefender GravityZone w oparciu o oprogramowanie Oracle VirtualBox. Jak zaimportować maszynę wirtualna, uruchomić ja i jakie kroki musimy wykonać by nasz system był gotowy do pracy.
Przejdź do filmu na YouTube

Aktywacja Licencji Cloud – Bitdefender Gravity Zone

YouTube
Pokazujemy w jaki sposób aktywować licencje Bitdefender GravityZone w wersji Cloud. Bitdefender po uzyskaniu dostępu przez użytkownika do systemu uruchamia wersję 30 dniowa pełną w której możemy bez opłat przygotować system do pracy. Ale przychodzi moment kiedy musimy wprowadzić licencję docelową, tutaj dowiemy się gdzie to zrobić.
Przejdź do filmu na YouTube

Jak zablokować strony – Bitdefender Gravity Zone

YouTube
Film instruktarzowy pokazujący funkcjonalność możliwość ograniczenia użytkownikom dostępu do stron internetowych. Dużym problemem jest wykorzystywanie przez pracowników czasu pracy, na prywatne działania, dotyczy to zwłaszcza przeglądania stron internetowych, Bitdefender umożliwia w prosty sposób ograniczenie dostępu do takich zasobów.
Przejdź do filmu na YouTube

Kontrola aplikacji – Bitdefender Gravity Zone

YouTube
Jeżeli masz problem w firmie z uruchamianymi niechcianymi aplikacjami przez użytkowników, ten film objaśnia jak ograniczyć taką możliwość przy użyciu funkcji Kontrola aplikacji w Bitdefender GravityZone
Przejdź do filmu na YouTube

Super użytkownik – Bitdefender GravityZone

YouTube
Często zadawane pytanie, czy w Bitdefender Endpoint Security Tools można odblokować ustawienia bezpośrednio na stacji roboczej lub serwerze. Film ten pokazuje jak to zrobić przy użyciu modułu super użytkownik.
Przejdź do filmu na YouTube

Tworzenie paczek instalacyjnych – Bitdefender GravityZone

YouTube
Aby zainstalować na stacjach roboczych i serwerach program Bitdefender, najpierw należy utworzyć odpowiednie pakiety instalacyjne. W filmie pokażemy jak i gdzie takie pakiety możemy utworzyć. Dodatkowo przedstawimy jak dostosować je do własnych potrzeb.
Przejdź do filmu na YouTube

Skanowanie nośników wymiennych – Bitdefender GravityZone

YouTube
Sporym zagrożeniem dla komputerów firmowych stanowią informacje przenoszone na nośnikach wymiennych. Bitdefender GravityZone jest wyposażony w moduł automatycznego skanowania takich zasobów. W filmie pokażemy gdzie taką funkcjonalność znajdziemy i ustawimy.
Przejdź do filmu na YouTube

Instalacja zdalna – Bitdefender GravityZone

YouTube
Największym problemem dla administratorów jest wdrożenie nowego rozwiązania. Na filmie dowiemy się w jaki sposób możemy zdalnie zainstalować pakiety ochrony na stacje robocze i serwery bez potrzeby ręcznego i mozolnego etapu wdrażania.
Przejdź do filmu na YouTube

Ransomware i wykluczenia – Bitdefender GravityZone

YouTube
Nowe zagrożenia typu Ransomware potrafią nie jednemu administratorowi sieci przysporzyć sporo problemów. Bitdefender został wyposażony w narzędzia do walki z tego typu zagrożeniami. W filmie pokażemy jak i co należy ustawić by zabezpieczyć się przed atakami Ransomware.
Przejdź do filmu na YouTube

Bezpłatne szkolenia i prezentacje

Organizujemy i prowadzimy szkolenia i prezentacje oprogramowania.
Szkolenia przeznaczone są nie tylko dla administratorów i techników, którzy mieliby zarządzać ochroną. Możliwe są także szkolenia dla pracowników szczególnie handlowców, które umożliwią im sprawną obsługę klientów. Innym typem szkoleń są prezentacje – mogą być przeznaczone dla zainteresowanego klienta końcowego, jako wsparcie przedsprzedażowe lub dla klienta, który wcześniej nie spotkał się z oferowanymi rozwiązaniami antywirusowymi. 

Webinaria

Nasza firma od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem oprogramowania Bitdefender w Polsce.
Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ prezentacji oprogramowania / webinarium prowadzonym przez naszego certyfikowanego inżyniera. W trakcie webinarium poruszamy tematy bezpieczeństwa w firmie oraz pokazujemy sposoby na zabezpieczenie danych. Prezentacje mogą być przeznaczone dla zainteresowanego klienta końcowego jako wsparcie przedsprzedażowe lub dla klienta, który wcześniej nie spotkał się z rozwiązaniami Bitdefender.