Referencje

Nasze Referencje

Wieloletnia działalność umożliwiała nam zdobycie dużego doświadczenia potwierdzonego otrzymanymi referencjami.
autorytet-150×150

„Dostawa oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania oraz nie mamy zastrzeżeń co do jego funkcjonalności. Planujemy przedłużenie  na kolejny rok.” 

AUTORYTET – ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH SP. Z O. O.

bloodarchitects-150×150

„Wiesz, że posiadasz dobre rozwiązanie antywirusowe, gdy nie wpływa ono na wydajność, a to jest cecha, którą od razu zauważyłem w Bitdefender SVE” 
(Referencje oprogramowania Bitdefender) 

BLDD ARCHITECTS

gminabldzew-150×150

„Używamy oprogramowania Bitdefender, które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

GMINA BLEDZEW

enerair-150×150

„Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone. Dostawa została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie.”

ENTER AIR SP. Z O. O.

moderniser-150×150

„Bitdefender jest jednym z pierwszych wśród europejskich programów antywirusowych, które uzyskało sukces na arenie międzynarodowej. 
Posiadamy wśród naszych klientów już kilka duńskich gmin oraz prywatnych firm, częściowo ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów, a częściowo ze względu na nasze unikalne rozwiązania dla wirtualnych środowisk IT, niższego zużycia zasobów i zminimalizowania kosztów administracyjnych.” 
(Referencje oprogramowania Bitdefender)

AUTORYTET – DUŃSKA AGENCJA MODERNIZACYJNA

herning-150×150

„Zarządzanie z naszej strony zajmuje mniej czasu, a nasi użytkownicy końcowi nie są niepokojeni powiadomieniami, które zwykle zakłócają płynność pracy. Doceniamy, że Bitdefender Tools samodzielnie dokonuje aktualizacji nie zakłócając tym samym produktywności. Bitdefender zajmuje się wszystkim za nas, pozostawiając nam wiele czasu na wykonywanie istotnego planowania lub prowadzenia ważnych projektów, w tak zajętej gminie jaką jest Herning Kommune.” (Referencje oprogramowania Bitdefender)

DUŃSKA GMINA HERNING KOMMUNE

euleo-150×150

„Oprogramowanie zostało dostarczone w profesjonalny sposób oraz w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender spełnia nasze wymagania oraz nie mamy uwag co do jego funkcjonalności. Planujemy kontynuację w przyszłym roku.”

EULEO SP. Z O. O. SP. K.

gminaszemud

„Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego”

URZĄD GMINY SZEMUD

gerawan-150×150

„Inne produkty zajmują dużo pamięci, Bitdefender nie wpływa na produkcję i wydajność. Największym zwrotem z naszej inwestycji jest łatwość zarządzania, którą mamy w tej chwili”

GERAWAN FARMS – UPRAWA OWOCÓW

citizens-150×150

„W programie Bitdefender również spodobało nam się to, że mogliśmy wdrożyć Security for Virtualizaed Environments na obu prywatnych chmurach i naszych środowiskach wirtualnych oraz cieszyć się korzyściami z pracy tylko z jednym rozwiązaniem – a nie wieloma jak to miało miejsce wcześniej.” (Referencje oprogramowania Bitdefender).

GRUPA CITIZNES SAVINGS AND LOAN

thisted-150×150

„Gdy agencja rządowa zarządza prywatnymi danymi obywateli, to wydajność bezpieczeństwa IT pod względem wydajności musi być bezkompromisowa. Dodatkowo znalezienie nowego produktu opiera się głownie na zachowaniu równowagi między ceną, jakością i bezpieczeństwem. Wybraliśmy Bitdefender GravityZone, ponieważ najlepiej dopasowuje się do naszych potrzeb.” (Referencje oprogramowania Bitdefender)

GMINA THISTED

dirt-150×150

„Używamy Bitdefender GravityZone Advanced Business Security, które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

WROCŁAW – INSTYTUT ROZWOJU TERYTORIALNEGO

premise-150×40

„Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Bitdefender z wielu powodów. Produkty te łatwo zintegrować w środowisku Microsoft, a potem od razu wykrywają niezabezpieczone punkty końcowe i natychmiast oczyszczają je ze złośliwego oprogramowania. Dodatkowo scentralizowane zarządzanie sprawia, że nasza praca jest bardzo prosta.” (Referencje oprogramowania Bitdefender).

iPREMISE – DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA DLA FIRM

brasov

„Podczas testów zauważyliśmy natychmiastową różnicę, a najważniejszą jest niskie zużycie zasobów lokalnych” (Referencje oprogramowania Bitdefender).

OLYMPUS, FABRICA DE LAPTE BRASOV – PRODUCENT NABIAŁU

osrodekpomocyspolecznej-150×150

„Używamy Bitdefender Security for Endpoints
(Cloud Console), które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego
rozwiązania antywirusowego.”

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TŁUSZCZU

powiatopolski

„Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone z konsolą na serwerze producenta. Oprogramowanie Bitdefender
spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

STAROSTWO POWIATOWE W OPOLU LUBELSKIM

uniwersytetwkuwejcie

„To bardzo ważne, aby produkt posiadał wsparcie dobrego serwisu. Produkty konkurencji mogą być dobre, ale wsparcie jest kluczowe, ponieważ w Kuwejcie znajduje się niewiele głównych oddziałów firm sprzedających oprogramowanie. Grupy rumuńska i dubajska bardzo sprawnie reagowały na nasze problemy i jest tak w dalszym ciągu.” (Referencje oprogramowania Bitdefender).

UNIWERSYTETU W KUWEJCIE (PAAET)

urzadgminyworonsku-150×150

„Bitdefender GravityZone Business Security, który zakupiliśmy działa prawidłowo. Na początku może były problemy, ale po odpowiedniej konfiguracji program działa tak,jak powinien. Dostawa została zrealizowana starannie i w wyznaczonym terminie.”

URZĄD GMINY W OROŃSKU

wbolodz

„Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone z konsola na serwerze producenta. Dostawa została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie.”

WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI W ŁODZI.

webhostingnet

Nasi klienci są bardzo szczęśliwi i potwierdzają, że wdrożenie rozwiązania antywirusowego zbudowanego na wirtualizacji jest kluczem do zapewnienia najwyższej wydajności i niezawodności.” (Referencje oprogramowania Bitdefender).

WEBHOSTING.NET – BEZPIECZNY HOSTING DLA DOMU I FIRM

chromavis

„Dostawa oprogramowania przebiegła bez problemów i z najwyższą starannością Oprogramowanie Bitdefender spełnia nasze oczekiwania oraz nie mamy zastrzeżeń co do jego funkcjonalności. Planujemy kontynuację w przyszłym roku.”

CHROMAVIS SERVICE SP. Z O. O.

canpol-babies-logo
“Canpol Sp. z o.o. informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Elite do ochrony stacji roboczych i serwerów. dostawa ww. oprgroamowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender GravityZone spełnia nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania anwywirusowego.” CANPOL SP. Z O.O.
samindruk-logo
„Samindruk Sp. z o.o. informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone do ochrony 60 stanowisk. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Używamy oprogramowania Bitdefender, które spełniło nasze oczekiwania i pozwoliło znacząco ograniczyć czas poświęcany przez dział IT zakresowi zabezpieczeń antywirusowych stacji rozboczych w naszej firmie. Nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.” SAMIN DRUK SP. Z O. O.
jg-group-logo

„JG group Sp. z o.o. informuje, że Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Business Security do ochrony 50 stanowisk. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizaowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowania Bitdefender GravityZone spełniła nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

JG GROUP SP. Z O. O.

psm-logo
„Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender GravityZone spełniło nasze oczekiwania w zakresie wysokiej wykrywalności zagrożeń przy jednoczesnym bardzo niskim obciążeniu jednostek. Nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego. Wsparcie techniczne ze strony dystrybutora jak i producenta jest na wysokim poziomie i wykazuje zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów.” PIOTRKOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
materialy-budowlane-aw-wesolek-logo
„Materiały budowalne AW Wesołek s. z o.o. sp. k. informuje, że firma Marken systemy Antywirusowe w dniu 27.12.2017 dostarczyła licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Elite do ochrony 170 stanowisk – stacji roboczych i serwerów plikow na okres 24 miesięcy. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowania Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.” MATERIAŁY BUDOWLANE AW WESOŁEK SP. Z O. O. SP. K.
LOGO_3D – Diamond

„P.P.H.U. Diamond Sp. z.o.o informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe w dniu 13.06.20218 dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Business Security do ochrony 120 stanowiska na okres 36 miesięcy. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

P.P.H.U DIAMOND Sp. z.o.o

Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp