bitdefender_certyfikaty

MArken Systemy Antywirusowe

Nasze nagrody i certyfikaty

Lata  pracy  i  starań  w  budowaniu  polskiego   rynku   sprzedaży  rozwiązań   antywirusowych  zaowocowały wieloma nagrodami które były i są świadectwem naszej jakości i determinacji w walce z cyberprzemocą. Wiele nagród otrzymywaliśmy w obecności światowych gości i partnerów. Jesteśmy posiadaczami wyróżnień,  którymi, jak dotąd nikt w Polsce nie może się poszczycić. To dowód na to, że firma i ludzie w niej  pracujący chcą i potrafią zrobić więcej,  wychodząc  naprzeciw wymaganiom klienta. Liczne wyróżnienia to pochodna wiedzy i doświadczenia, jakie zdobyliśmy przez lata. 

MArken Systemy Antywirusowe

Tytan sprzedaży

Otrzymaliśmy miano Tytana Sprzedaży produktów firmy ESET i jako jedni z niewielu  mamy wersję nagrody SREBRNA. Od 2004 roku posiadamy Status Platinum i Status Silver w systemie sprzedaży produktów F – Secure. Wielokrotnie otrzymywaliśmy tytuł Dystrybutor Roku oraz miano : Gepard Biznesu. Mimo wielu satysfakcjonujących nas nagród nie spoczywamy na laurach – wręcz przeciwnie! Stale się rozwijamy i szukamy wyzwań w wprowadzaniu nowych produktów na rynek Polski. Obecnie, dzięki kontaktom, współpracy i podpisanych wieloletnich umowach z firmą Bitdefender, budujemy z sukcesem rynek produktów tej marki.

esettytanisprzedazy
Bitdefender - Produkt Roku 2020 - nagroda IT Professional

MArken Systemy Antywirusowe

Pierwsze miejsce w testach

Oprogramowanie w naszym sklepie, jak żadne inne, zajmuje pierwsze miejsca w renomowanych testach AV-TEST, VIRUSBIULETIN, co potwierdza jego bardzo wysoka jakość. Z kolei nowa linia licencji , oparta na virtualizacji, a skierowana do firm outosurcingowych, daje duże możliwości w wydajnym wykorzystaniu ochrony, bez utraty  tak niezbędnych zasobów w każdej firmie czy korporacji.

Obecnie należymy do kilku organizacji działających na rzecz propagowania informacji i wiedzy o zagrożeniach i sposobach ochrony przed nimi. Jako członek Pracodawców Pomorza, Klastra INTERIZON,  Kluby Biznesu, mamy stale kontakt z ludźmi, którzy korzystają i borykaja się z wieloma problemami. Możemy, dzięki temu lepiej dostosować ofertę i produkty do ich potrzeb.

To daje nam przewagę na rynku i zadowolenie naszych klientów. Kontakt z nimi to sedno naszego sukcesu .

Marken stopka kontaktowa
Marken logotyp