Wybierz NAS

avtest 06.2017 bis top productOd 18 lat oferujemy naszym Klientom oprogramowania antywirusowe, które osiągają najwyższe oceny przeprowadzane przez AV-Test. Nasza firma nie działałaby tak prężnie, gdyby nie współpraca z naszymi Partnerami. Razem z Nimi już drugą dekadę oferujemy naszym Klientom rozwiązania będące optymalnymi w walce z wirusami i przestępczością internetową. Oferujemy rozwiązania chroniące urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Te drugie są często wybierane przez Klientów, dlatego naszym zadaniem jest ochrona ich oprogramowań. Nie wybieramy zatem produktów przypadkowych. 

Zdecydowaliśmy się na dystrybucję oprogramowania Bitdefender. Jesteśmy jego jedynym oficjalnym przedstawicielem w Polsce. W kwietniu bieżącego roku AV- Test ogłosił ten program najlepszym antywirusem.

SolidnA firma nagroda

MARKEN W LICZBACH

18 LAT DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU

9000 KLIENTÓW NAM ZAUFAŁO

850000 LICENCJI SPRZEDALIŚMY

30 CERTYFIKATÓW POSIADAMY

Zostań naszym Partnerem!

Dzięki dystrybucji najlepszego oprogramowania antywirusowego znacznie wzrosną Twoje dochody.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)