Harmonogram – najbliższe wydarzenia

Bierzemy udział i organizujemy różnego rodzaju konferencje, szkolenia, materiały video, webinaria. Cała baza wiedzy jest dostępna na tej stronie. Zapisz się na wybrane przez siebie wydarzenia.

bitdefender gravityzone

23

Listopada

Bitdefender GravityZone – możliwości platformy

Wtorek, 22 października 2019 10:00 Online
Czytaj więcej
bitdefender gravity zone

Pierwsze kroki z Bitdefender GravityZone

Środa, 16 października 2019 10:00 Online
Czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia i prezentacje

Organizujemy i prowadzimy szkolenia i prezentacje oprogramowania.
Szkolenia przeznaczone są nie tylko dla administratorów i techników, którzy mieliby zarządzać ochroną. Możliwe są także szkolenia dla pracowników szczególnie handlowców, które umożliwią im sprawną obsługę klientów. Innym typem szkoleń są prezentacje – mogą być przeznaczone dla zainteresowanego klienta końcowego, jako wsparcie przedsprzedażowe lub dla klienta, który wcześniej nie spotkał się z oferowanymi rozwiązaniami antywirusowymi. 

Webinaria

Nasza firma od 2012 roku jest oficjalnym przedstawicielem oprogramowania Bitdefender w Polsce.
Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ prezentacji oprogramowania / webinarium prowadzonym przez naszego certyfikowanego inżyniera. W trakcie webinarium poruszamy tematy bezpieczeństwa w firmie oraz pokazujemy sposoby na zabezpieczenie danych. Prezentacje mogą być przeznaczone dla zainteresowanego klienta końcowego jako wsparcie przedsprzedażowe lub dla klienta, który wcześniej nie spotkał się z rozwiązaniami Bitdefender.