Marken Systemy Antywirusowe

Działalność naszej firmy rozpoczęła się przed 18 laty. Wtedy to postanowiliśmy się zająć dystrybucją oprogramowań służących ochronie danych użytkowników internetu. Pracę rozpoczęliśmy od poszukiwań produktu , które w optymalny sposób zabezpieczą dane przyszłych klientów przed atakami hakerów. Od lat dbamy o to, by gwarancja satysfakcji Klienta i dopasowanie usług do Jego potrzeb były na niezmiennym poziomie. Wyznajemy zasadę , że” Klient to nasz Pan„. Budujemy nowe sieci sprzedaży, przełamujemy bariery nieufności i niewiedzy wśród klientów. Starannie selekcjonujemy produkty , które oferujemy klientom. 

Nie ma w naszej ofercie wszystkich  rozwiązań dostępnych na rynku. Uważamy, że nie każde daje taką samą jakość, nie zapewnia ochrony i bezpieczeństwa.

Dystrybucję produktów powierzamy w ręce resellerów ,starając się budować z nimi od samego początku jak najlepsze relacje.

Nie próbujemy ich przekonywać ceną czy rabatami, ale przede wszystkim kreatywnością i pomysłowością budowania oferty. Cena musi odzwierciedlać możliwości w marży. Bez dobrej ceny nie ma zysku, a to dla resellera nieciekawa informacja.

Nasza wielopoziomowa działalność owocuje pozyskiwaniem olbrzymiego grona klientów.

Jesteśmy na rynku już od 18 lat. Nie obawiamy się rosnącej konkurencji , bowiem wiemy , że nasz wkład pracy, połączony z troską o potrzeby klienta, owocuje przez lata dużym zaufaniem z ich strony. Przekłada się to na rosnące z roku na rok wyniki sprzedaży przez pracowników naszej firmy i naszych Partnerów.

FreshMail.pl