Nowinki dla mediów

Publikujemy informacje dotyczące ogólnie pojmowanego cyber-bezpieczeństwa, a w szczególności, informacji o atakach hakerów, nowych wersjach programów, nowinkach technologicznych oraz o działalności i sukcesach naszych i naszych partnerów.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony Marken.

  •  Będziecie Państwo na bieżąco z nowinkami z zakresu ochrony danych  Użytkowników internetu przed cyberatakami.
  • Tylko od nas – jedynego przedstawiciela marki Bitdefender – dowiecie się o najlepszych rozwiązaniach antywirusowych
  • Regularnie poinformujemy, przy pomocy jakich rozwiązań dyrektorzy dużych i małych firm oraz przedsiębiorstw mogą chronić dane swojej firmy.
  •  Cyklicznie będziemy  przypominać, jak ważna jest ochrona prywatności przez Użytkownika korzystającego z serwisu w warunkach domowych.
  •  Dokonamy analizy najnowszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo systemów informatycznych.
  • Zaprezentujemy  wyniki testów programów antywirusowych dostępnych na rynku.
  •  Dostarczymy  informacji o najnowszych promocjach oferowanych przedsiębiorstwom, małym firmom jak również klientom indywidualnym.
  • Ekspresowo będziemy recenzować bieżące wydarzenia w branży IT.
  • Zdradzimy także , dlaczego od lat nasze rozwiązania są najchętniej wybierane przez  naszych Klientów spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Logo Marken do pobrania (kliknij)

Logo Bitdefender do pobrania (kliknij)

Formularz kontaktowy

Wypełnij ten formularz aby szybko przesłać do nas informację.

Dla korespondencji kierowanej do Pomocy Technicznej prosimy o skorzystanie z innego formularza.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)