Marken w Złotej dziesiątce Tytanów Sprzedaży ESET w 2012

17 października 2012 no comment adminci

Jesteśmy firmą zajmującą się m. in. dystrybucją rozwiązania antywirusowego ESET. Jest to szybki i skuteczny program , zwalczający backdoory , trojany , robaki  inne wirusy. Program posiada bardzo czuły silnik skanujący , dzięki któremu błyskawicznie wychwyci zagrożenia , które pojawią się w komputerze klienta.

 Badając potrzeby potencjalnego użytkownika , szukaliśmy na rynku rozwiązania , które spełni wszystkie jego wymagania odnośnie kontroli nad cyberprzestępczością.

Za taki właśnie nasi analitycy uznali oprogramowanie ESET.

W ubiegłym roku osiągnęliśmy bardzo wysokie wyniki sprzedaży produktu ,

w związku z tym zostaliśmy zaproszeni 6 października 2012 na czwarte , ogólnopolskie spotkanie partnerów handlowych , zajmujących się sprzedażą produktu.

Było nam niezmiernie miło , iż znaleźliśmy się wśród grona 10 – ciu Złotych Tytanów Sprzedaży.

Statuetkę , w obecności wielu firm z całej Polski wręczył nam –  Richard Marko

z firmy Eset.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)