Bitdefender otrzymał nagrodę laboratorium AV-TEST

30 stycznia 2013 no comment adminci

BITDEFENDER HQ, 30 stycznia 2013 – Bitdefender, twórca najlepszego na świecie oprogramowania antywirusowego, zdobył tytuł „Najlepsza Naprawa” Niemieckiego Instytutu Bezpieczeństwa AV-Test, zyskując kolejną nagrodę od jednego z dwóch głównych niezależnych organizacji badawczych, w pierwszych tygodniach 2013 roku .

 

 

 

Nagroda, która odzwierciedla skuteczność Bitdefendera w zwalczaniu infekcji wirusowych już obecnych na komputerze ofiary, jest kolejną nagrodą po przyznaniu dwa tygodnie temu nagrody Produkt Roku, przez inne główne laboratorium testowe AV-Comparatives.

 

Statuetka Najlepsza Naprawa 2012 wg. AV-Test jest nagrodą dla programu Bitdefender Internet Security za wykrywanie, naprawę i czyszczenie zainfekowanego systemu ze złośliwego oprogramowania. Głównym czynnikiem jaki zbadano w instytucie bezpieczeństwa była zdolność do wykrywania ukrytych rootkitów i usuwania złośliwego oprogramowania, które również dokonuje zmian w systemie.

 

„W jednym z naszych najbardziej wyczerpujących testów w historii, Bitdefender okazał się najlepszym antidotum na infekcje”, powiedział prezes AV-TEST Andreas Marx. „Firma doszła do perfekcji w swojej technologii naprawy. Gdy komputer jest zainfekowany, Bitdefender jest najlepszym rozwiązaniem. ”

 

W grudniu ubiegłego roku, Bitdefender 2013 zadebiutował w testach AV-Test pakietów bezpieczeństwa. Bitdefender Internet Security 2013 zdobył pierwsze miejsce w testach niemieckiego instytutu, zdobywając 17 na 18 możliwych punktów.

 

„Tu, w laboratorium Bitdefender, zawsze chcemy rozwijać śmiałe technologie – potencjalnie uciążliwe innowacje, które prowadzą nas na szczyt naszej branży”, powiedział Viorel Canja, szef Bitdefender Labs. „To twórcze podejście i nasz nacisk na pójście o krok dalej, służyły nam bardzo dobrze w ostatnich latach. Więc zawsze się cieszymy z nowych nagród, szczególnie gdy otrzymujemy je z jednej z najbardziej szanowanych organizacji badawczych w branży”.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)