Urodziny Instalki.pl – świętuj razem z nami!

21 marca 2013 no comment adminci

Marken Systemy Antywirusowe oficjalny dystrybutor marki Bitdefender w Polsce informuje, że bierze udział w świętowaniu 9 urodzin portalu Instalki.pl

W 2004 roku powstał projekt, który dziś jest jednym z największych portali technologicznych w Polsce. Przez ostatnie 9 lat baza plików rozrosła się do kilkunastu tysięcy pozycji – wśród nich programy, gry i sterowniki.

Podobnie jak w zeszłym roku, na uczestników konkursu urodzinowego czeka Nagroda Główna, którą jest Notebook HP ENVY dv7-7230sw oraz nagrody poboczne, których sponsorem jest między innymi firma Marken – oficjalny przedstawiciel producenta oprogramowania Bitdefender w Polsce. Zasady urodzinowego konkursu są bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, odpowiedzieć na jedno pytanie, wskazać preferowaną nagrodę oraz wysłać zgłoszenie.

Jedną z nagród do wygrania jest także oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2013 – integruje ochronę antywirusową, antyspam, antyphising, zaporę sieciową, kontrolę rodzicielską oraz zabezpieczenia sieci społecznościowych w idealnym pakiecie cichego bezpieczeństwa przeznaczonym dla rodzin podłączonych do Internetu.

FreshMail.pl