Dagma wręcza firmie Marken Systemy Antywirusowe statuetkę „Tytana Sprzedaży ESET” 2013 roku.

20 listopada 2013 no comment adminci

W roku 2013 , Hotel Narvil w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim gościł

u siebie partnerów handlowych spółki DAGMA.

Kompleks jest bardzo dobrze przystosowany do organizowania spotkań o tak wysokim prestiżu , bowiem wyposażony  został w funkcjonalne sale konferencyjne , w których zastosowano nowoczesne technologie , umożliwiające organizatorowi wzbogacić swój przekaz podczas prezentowanych wykładów.

Warto dodać, iż hotel wkomponowany jest w przepiękny pejzaż nad Zalewem Zegrzyńskim , co sprzyja tworzeniu miłej atmosfery wśród członków spotkania.

 

 Firma DAGMA kolejny zaprosiła na uroczyste spotkanie przedstawicieli kilkudziesięciu polskich firm , które od lat zajmują się sprzedażą programów ESET. Tych , którzy uzyskują najlepsze wyniki sprzedaży , postanowiła uhonorować.

Zgodnie z raportem przedsiębiorstwa analityczno – doradczego GARTNER ,

firma ESET w tym roku zanotowała największy udział w sprzedaży rozwiązań antywirusowych IT.

Spotkanie dla wszystkich było dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dotyczących kompleksowych rozwiązań firmy oraz sposobów ochrony sieci i infrastruktury ESET.

Jak co roku , nie zabrakło na uroczystej gali znamienitych gości : Rolfa van Gent – dyrektora NETASQ dla Europy Północnej  i Wschodniej oraz Managerów firm Barracuda i ESET , którzy byli świadkami wręczania przez zarząd i dyrekcję DAGMY wyróżnień i statuetek Tytanów Sprzedaży 2013.

W tym roku kolejną statuetkę odebrał , z rąk Grzegorza Sikorskiego – członka zarządu spółki DAGMA  oraz Anny Piechockiej – Dyrektora Zarządzającego  , właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe – Marek Markowski , zajmujący się sprzedażą rozwiązań antywirusowych firmy ESET , dla polskich klientów indywidualnych oraz biznesowych.

 

Nagroda ta jest dla nas potwierdzeniem , iż jesteśmy przedsiębiorczą i dynamicznie rozwijającą się firmą.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)