Bitdefender najlepszą ochroną dla Windows 8.1

cert-corporate-2015-021_big
01
Kwi
2015

no comment adminci

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że kilka dni temu niezależny instytut zajmujący się testowaniem oprogramowania antywirusowego AV-TEST, opublikował rezultaty najnowszego testu oprogramowania antywirusowego. 
Po dwóch miesiącach testów, niezależne laboratorium przyznało maksymalną liczbę punktów oprogramowaniu dla przedsiębiorstw Bitdefender Endpoints Security oraz systemowi ochrony przeznaczonego dla domu Bitdefender Internet Security. Programy antywirusowe były oceniane w trzech podstawowych kategoriach. Ochrona, Wydajność i Użyteczność oprogramowania.
„Ostatnia runda testów pokazała wartość oprogramowania Bitdefender w dwóch dziedzinach – oprogramowania dla biznesu oraz dla użytkowników indywidualnych”, powiedział Andreas Marx, prezes AV-TEST. „Zarówno Bitdefender Endpoints Security oraz Bitdefender Internet Security osiągnęły najwyższe wyniki w kategoriach wydajności, ochrony i użyteczności.”
W kategorii ochrony testowane oprogramowanie musiało poradzić sobie z zagrożeniami zero-Day oraz tymi, które zostały wykryte w ciągu ostatnich 4 tygodni. W niektórych wypadkach zagrożenia te nie posiadała jeszcze rozpoznanych sygnatur wirusów (sygnatura to fragment kodu wirusa komputerowego, który pozwala na jego rozpoznanie).
Wydajność została oceniona pod kątem opóźnienia występującego podczas odwiedzania stron internetowych, pobierania plików, kopiowania, instalacji i korzystania z oprogramowania. Najlepsi wykazali się 0 sekundowym opóźnieniem.
W przypadku użyteczności na składową oceny liczono: występowanie fałszywych alarmów i blokad podczas przeglądania stron internetowych, fałszywe wykrycia podczas skanowania systemu, fałszywe definiowanie zagrożeń, nieuzasadnione blokowanie akcji systemu. Wszystkie programy były testowane pod kątem oprogramowania nieniosącego zagrożenia. Im mniej fałszywych raportów tym lepiej.
Wyniki nie były dla nas wielkim zaskoczeniem. Bitdefender po raz kolejny pokazał swoją mocną pozycję na rynku oprogramowania antywirusowego dla biznesu i to, że jest obecnie bezkonkurencyjny. Wersje domowe wypadły równie dobrze utrzymując swoją wysoką pozycję w rankingu.
Jeżeli chodzi o zagrożenia nie ma miejsca na kompromisy. Ich ilość przybywa z każdą godziną. Jeżeli już mamy wybierać ochronę dla siebie, dlaczego nie mielibyśmy sięgnąć po oprogramowanie od najlepszych?
AV-TEST GmbH jest niezależnym dostawcą usług w dziedzinie bezpieczeństwa IT i Antivirus Research, koncentrując się na wykrywaniu i analizie najnowszego złośliwego oprogramowania i jego wykorzystania w kompleksowych testach porównawczych produktów bezpieczeństwa.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)