Najnowszy antywirus Bitdefender dla firm już wkrótce!

banner1_big
11
Maj
2015

no comment adminci

Bitdefender GravityZone dla biznesu, to proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie bezpieczeństwa stworzone specjalnie do ochrony dużych, rozbudowanych i zróżnicowanych sieci firmowych. W przeciwieństwie do innych rozwiązań Bitdefender nie spowalnia komputerów, zachowując pełną wydajność i skuteczność ochrony.
Producent nie zapomniał również o małych firmach bez zaplecza IT, tworząc ochronę, która nie wymaga specjalistycznego personelu i sprzetu, a jej zainstalowanie trwa tylko kilka minut. Dzięki temu nie trzeba codziennie zwracać uwagi na kwestie bezpieczeństwa, a można się skupić na prowadzeniu firmy.

Organizacje i firmy mogą korzystać z konsoli dostępnej przez www – Cloud znajdującej się na serwerze producenta lub lokalnej On-Premise zainstalowanej na serwerze firmowym. Konsola On-Premise jest gotowa do użytku w ciągu dwóch godzin. Jej struktura pozwala na integrację przez usługę Active Directory oraz środowiska wirtualne XenServer i WMware, co oszczędza czas i usprawnia wdrożenie rozwiązania.

Oprogramowanie w wersji GravityZone zapewnia ochronę: antywirusową i ochronę antymalware (z kontrolą zachowania programów), ochronę przed atakami 0-day, kontrolę aplikacji, firewall, kontrolę urządzeń, kontrolę treści z antypishingiem i antyspamem dla serwerów poczty Exchange.Inteligentne skanowanie umożliwia scentralizowaną ochronę i wysoką wydajność chronionych maszyn, przenosząc część procesów antymalware do jednego lub więcej bezpiecznych serwerów.

Bitdefender GravityZone konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsca w testach oprogramowania zabezpieczającego przeprowadzanych przez niezależnych recenzentów, takich jak AV-Test i AV Comparatives.

Premiera najnowszej generacji oprogramowania Bitdefender GravityZone przewidywana jest na koniec maja.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)