Bitdefender wprowadza nowe oprogramowanie GravityZone

GZ
21
Maj
2015

no comment adminci

21 maja producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził na polski rynek nową generację oprogramowania GravityZone, która charakteryzuje się wszechstronną ochroną, wydajnością i skutecznością w zakresie bezpieczeństwa korporacyjnego.

Wydajność nowego GravityZone ma swoje korzenie w jego poprzedniej wersji, która została sprawdzona w kwietniowych testach, gdzie umożliwiła użytkownikom odzyskać do 17% mocy obliczeniowej i zredukować opóźnienia nawet o połowę w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Nowy GravityZone jest zbudowany w oparciu o technologię bezpieczeństwa Bitdefender, która prowadzi w branży pod względem jakości oraz otrzymała wiele nagród, mi.in.: AV-Test, AV-Comparatives, PC Mag i inne.

Bitdefender GravityZone, który wprowadza po raz pierwszy trzysekundową odpowiedź obronną, sprawia, że wdrożenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości stworzenia paczki instalacyjnej dla dowolnego systemu operacyjnego i punktu końcowego znajdującego się w dowolnym miejscu, zgodnej z politykami bezpieczeństwa i dopasowanej do wydajności sprzętu.

Wszechstronna kontrola urządzeń w nowym GravityZone pozwala dopracować uprawnienia użytkowników do podłączania urządzeń przenośnych oraz stworzyć listę bezpiecznych urządzeń, które mogą być podłączane, w tym: porty drukarki IEEE 1284.4 i IEEE 1394, porty USB, modemów, urządzeń CD-ROM i inne, takie jak magistrale SCSI i kontrolery RAID, woluminy pamięci masowej, adaptery sieciowe i inne.

Nowa ochrona Microsoft Exchange w wersji On-premise (oparta o serwer w firmie) i Cloud, oferuje intuicyjne, scentralizowane zarządzanie. Wirtualne i fizyczne maszyny Linux korzystają z dostępu bezpieczeństwa dla punktów końcowych na żądanie, ochrona dla fizycznych punktów końcowych jest sprawdzana przez scentralizowane skanowanie.

Wydanie nowego GravityZone łączy się z wdrożeniem nowego portfolio produktów biznesowych, które maksymalizuje prostotę i uniwersalność. Opcja Bitdefender Enterprise Security obejmuje komputery stacjonarne i serwery fizyczne oraz wirtualne, jak i urządzenia mobilne oferując inteligentne skanowanie, centralne zarządzanie i wiele innych. Paczka zawiera pakiet Advanced Business Security i Business Security.

„GravityZone był już w czołówce branży bezpieczeństwa, co zostało udowodnione w ostatnich testach”, powiedział Catalin Cosoi szef ochrony strategicznej Bitdefender. „Z nowym GravityZone zrobiliśmy kilka kroków naprzód i w podnieceniu oczekujemy na jego wpływ na branżę bezpieczeństwa i przede wszystkim na bezpieczeństwo przedsiębiorstw na całym świecie.”

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)