Bitdefender 2016 beta już wkrótce trafi do użytkowników!

1-copy_big
16
Cze
2015

no comment adminci

Premiera najnowszej linii produktów Bitdefender zbliża się wielkimi krokami. Tradycją stają się coroczne testy oprogramowania przeprowadzane przez użytkowników na całym świecie. Także w tym roku producent przekaże użytkownikom do testów produkty dla systemów Windows, Mac i Android. Będą to największe z testów oprogramowania antywirusowego przeprowadzonych przez użytkowników.

                Od 14 lipca producent udostępnił stronę, na której użytkownicy mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w testach wersji beta. Najcenniejsze opinie oraz najbardziej cenne dla producenta zgłoszenia błędów będą nagradzane cennymi nagrodami: tabletem Surface Pro 3, smartwatch Withings Activite, Samsung Galaxy A5 oraz dla stu najbardziej aktywnych osób Bitdefender Total Security Multi-Device 2015.

                Wraz z najnowszą linią produktów producent prowadzi również nowy panel zarządzający Bitdefender Central. Korzystając z niego można zainstalować wersję beta 2016, włączyć kontrolę rodzicielską oraz sprawdzić stan zabezpieczeń na poszczególnych urządzeniach online.

                Najnowsza linia produktów będzie w pełni zoptymalizowana, aby zapewnić najlepszą ochronę na urządzeniach z systemem operacyjnym Windows 10. Produkty będą w pełni kompatybilne z przeglądarką Edge. Oprogramowanie wyprzedzając najnowsze zagrożenia ransomware pojawiające się w internecie chroni istotne dla użytkownika dokumenty, takie jak zdjęcia i filmy, automatycznie uwzględniając w ochronie takie foldery jak Moje Dokumenty i Moje Obrazy.

                Data premiery najnowszej linii produktów dla domu w wersji 2016 nie jest jeszcze znana.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)