Co oferują najnowsze rozwiązania antywirusowe?

banner1_big
05
Lip
2015

no comment adminci

Rozwój technologiczny powoduje nie tylko uproszczenie procesów bezpieczeństwa, ale także zwiększenie ich funkcjonalności. Większość kadry zarządzającej dąży do ujednolicenia ochrony w firmie, aby koszt jej wdrożenia, rozbudowania i zarządzania był jednocześnie najniższy. W ostatnim czasie na rynek zostało wprowadzone rozwiązanie Bitdefender GravityZone, którego uniwersalność, skuteczność i wydajność ochrony może być stawiana za przykład dla tradycyjnych rozwiązań.

Bitdefender GravityZone jest zarządzalnym, supernowoczesnym rozwiązaniem bezpieczeństwa, które wykorzystuje wstępnie skonfigurowane wirtualne paczki, które zapewniają jednolitą ochronę, zarządzaną przez konsolę www lub serwer znajdujący się w firmie. Integracja z wiodącymi rozwiązaniami do wirtualizacji i przetwarzania w chmurze zapewnia łatwą instalację. GravityZone może chronić nie tylko fizyczne i wirtualne maszyny fizyczne oraz serwery, ale także urządzenia mobilne, a także serwery Exchange.

 

Dzięki światowej sieci 500 milionów chronionych urządzeń, Bitdefender posiada największą infrastrukturę dostarczania bezpieczeństwa na świecie wyprzedzając swoich konkurentów.  Globalna sieć Ochronna Bitdefender (GPN) wykonuje 7 mld zapytań dziennie, wykorzystując zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, aby wyodrębnić wzorce złośliwego oprogramowania, zapewniając ochronę w czasie rzeczywistym przed każdym zagrożeniem. System wykrywa, przewiduje oraz podejmuje działania w celu neutralizacji najnowszych zagrożeń pojawiających się na całym świecie, nawet w 3 sekundy po ich pojawieniu się w sieci.

W najnowszym produkcie Bitdefender wprowadzono również scentralizowane inteligentne skanowanie. Inteligentne scentralizowane skanowanie umożliwia osiągnięcie wysokiego współczynnika ochrony i wydajności chronionych stacji poprzez odciążenie części procesu antymalware do jednego lub więcej scentralizowanych serwerów bezpieczeństwa.

Bitdefender GravityZone łączy w sobie wiele warstw zabezpieczeń: antywirus i antymalware, ochronę przed atakami 0-day, kontrolę aplikacji i kontrolę treści z antyphishingiem oraz antyspam dla serwerów poczty Exchange. Aby poznać wszystkie funkcje oprogramowania Bitdefender oraz przetestować oprogramowanie samodzielnie zapraszamy na prezentację prowadzoną przez certyfikowanego inżyniera Bitdefender, na którą można zapisać się poprzez formularz na stronie: https://bitdefender.pl/dla-biznesu/uzyteczne-linki/webinaria

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)