Rozpocznij z nami beta testy Bitdefender 2016!

bitdefender2016beta1_big
11
Sie
2015

no comment adminci

Pomóż udoskonalić najlepsze oprogramowanie bezpieczeństwa na rok 2016. Odwiedź https://www.bitdefender.com/beta i pobierz najnowsze instalatory wersji beta programu Bitdefender 2016. Dzięki nim otrzymasz dostęp do nowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, zanim staną się one dostępne dla wszystkich!
Testy wymagają zachowania kilku zasad, jednak najbardziej aktywni testerzy zostaną nagrodzeni wyjątkowymi nagrodami: tabletem Surface Pro 3, smartwatchem, Samsungiem Galaxy A5, a 100 najaktywniejszych testerów otrzyma roczną licencję nowego Bitdefender Total Security Multi-Device.

Każdy z testerów zdobywa punkty nie za ilość zgłaszanych błędów, ale za to jak są poważne. Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie jednej z nagród zachęcamy wszystkich (blogerów, profesjonalnych beta testerów i osoby z wiedzą techniczną) do rozpoczęcia testów centralnej konsoli (wspólnej dla systemów Mac, Windows i Android) i przede wszystkim trzymania się wytycznych testów.

Producent dołożył wszelkich starań, aby produkty przeznaczone do użytku dla domu, od początku współpracowały z Windows 10. Oczywiście dodano również nowe funkcje, takie jak ochrona przed ransomware, który przetrzymuje dla okupu ważne dokumenty, filmy i zdjęcia rodzinne.
Nie należy także zapominać o nowym firewallu, który został przebudowany od podstaw, aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę sieci. Od teraz również, dzięki synchronizacji danych, Bitdefender Portfel może być używany na wszystkich urządzeniach z systemem Windows. Dodaliśmy również nowy generator haseł, który pomoże użytkownikom na wybranie bezpiecznego hasła, dzięki czemu każde konto może być chronione silnym, a zarazem różnym hasłem.
Najnowszą linię dla domu zaprojektowano w oparciu o technologię bezpieczeństwa Bitdefender, która otrzymała wiele nagród, mi.in.: AV-Test, AV-Comparatives, PC Mag i inne. Poprzednia linia produktów (2015) została również doceniona przez czołowe, polskie czasopisma komputerowe, takie jak: Pc World, Pc Format oraz Chip.

Jeśli zaciekawiliśmy naszych czytelników, zapraszamy do odwiedzenia https://www.bitdefender.com/beta i dołączenia do testów najlepszego rozwiązania zabezpieczającego, które jest dostosowane do niestandardowych potrzeb. Zapisy testerów przyjmowane są do 24 sierpnia 2015 roku.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)