Bitdefender GravityZone kompatybilny z Windows 10

windows101_big
24
Sie
2015

no comment adminci

Mamy przyjemność ogłosić, że rozwiązanie nagradzane w rankingach antymalware jest już gotowe do ochrony systemu Windows 10.

Rozwiązania biznesowe Bitdefender: GravityZone Business Security, GravityZone Advanced Business Security i GravityZone Enterprise Security zostały niedawno zaktualizowane i płynnie integrują się z urządzeniami używającymi Windows 10. Powyższe rozwiązania biznesowe Bitdefender zainstalowane na komputerach z Windows 7, 8 lub 8.1 zostaną zaktualizowane automatycznie podczas migracji do Windows 10, eliminując potrzebę reinstalacji punktów końcowych.

Rozwiązania biznesowe Bitdefender GravityZone nadążają za najnowszymi aktualizacjami firmy Microsoft i od teraz mogą chronić wszystkie punkty końcowe zainstalowane na najnowszej platformie. Używając sprawdzonych technologii antymalware, rozwiązania biznesowe Bitdefender zapewniają wykrycie wszystkich zagrożeń działających na Windows 10.

Dla firmy Microsoft uruchomienie systemu Windows 10 jest niezwykle ważne, ponieważ ma być to najbardziej kompleksowa platforma w historii firmy. Ilość aktualizacji do Windows 10 wśród klientów biznesowych jest już bardzo wysoka, a wiele przedsiębiorstw prawdopodobnie jeszcze na nie przejdzie.

 

Mamy nadzieję, że wykorzystamy tę okazję i zapewnimy bezpieczny biznes dla wszystkich klientów.

 

Produkty Bitdefender dla domu także wspierają system Windows 10.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)