Bitdefender w czołówce testów i recenzji

Internet security
19
Paź
2015

no comment adminci

Bitdefender – producent oprogramowania antywirusowego dla użytkowników domowych i firm jest zdobywcą wielu renomowanych nagród, takich jak: Produkt Roku 2014 przyznane przez AV-Comparatives, Najlepsza ochrona dla Windows 8.1, Wybór Redakcji portalu Instalki.pl oraz wielu innych.

                W październiku bieżącego roku Bitdefender otrzymał dodatkowe wyróżnienia, które podkreślają jego szybki rozwój i skuteczność nie tylko w ochronie domowych komputerów, ale także smartfonów i tabletów z systemem Android. Pierwszym wyróżnieniem jest nagroda „Wybór Redakcji” PCMag, które otrzymały już wszystkie trzy produkty linii konsumenckiej: Bitdefender Antivirus Plus 2016, Bitdefender Internet Security 2016 oraz Bitdefender Total Security 2016.

                To drugi rok z rzędu, gdy wszystkie produkty antywirusowe dla użytkowników domowych zdobywają to wyróżnienie. Bitdefender został pochwalony za połączenie wielu funkcji, które mogą przydać się użytkownikowi, w jednym pakiecie bezpieczeństwa.

                Natomiast przez cały wrzesień tego roku przeprowadzono testy 25 produktów zabezpieczających urządzenia mobilne z systemem Android. Testy zrealizowano z najbardziej aktualnymi wersjami wszystkich produktów, używając ich ustawień domyślnych. Pozwalano im również na aktualizację i korzystanie z usług w chmurze. W testach skupiono się na wykrywaniu złośliwego oprogramowania oraz funkcjonalności, w tym wydajności i ilości fałszywych alarmów. Testowane produkty musiały się wykazać pełnym wykorzystaniem wszystkich elementów i warstw ochronnych.

                Produkt Bitdefender Mobile Security wykazał się 100% skutecznością w wykrywaniu złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym, ani razu nie wywołując fałszywego ostrzeżenia podczas instalacji i używania legalnych aplikacji ze sklepu Google Play oraz ze sklepów firm trzecich.

                Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: „Wybór Redakcji” PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test i VB100. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)