Bitdefender 2016 PL już dostępny!

BD_2016
02
Lis
2015

no comment adminci

   Mamy przyjemność poinformować, że 4 listopada na polskim rynku pojawi się najnowsza wersja oprogramowania Bitdefender 2016, która została przeprojektowana i uzupełniona o szereg udoskonalonych funkcji. Bitdefender przetwarza ogromne ilości danych z całego świata w mniej niż sekundę, by zidentyfikować i zneutralizować nowe zagrożenia w tym również szkodniki szyfrujące pliki użytkownika, zanim będą miały one okazję do rozprzestrzenienia się.

                Aby pokonać najnowsze odmiany ransomware Bitdefender kontroluje niezaufane aplikacje, aby nie usuwały i nie modyfikowały plików z ważnych folderów wskazanych przez użytkownika, takich jak: Moje Dokumenty, Moje Obrazy, Moja Muzyka i Moje Wideo. Innowacyjna Behawioralna Detekcja Ransomware (BDR) analizuje również wszystkie aplikacje pod kątem działalności związanej z ransomware blokując aplikację, jeśli podejmie ona próbę zablokowania danych użytkownika, co sprawia, że pliki są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

                Zarządzanie licencjami jest w tej chwili jeszcze łatwiejsze ze względu na nową konsolę Bitdefender Central, która pozwala na zarządzanie kontami, subskrypcjami i urządzeniami zdalnymi oraz zapewnia natychmiastowy dostęp do wsparcia technicznego. Produkty dla domu, pobrane z konta/konsoli Bitdefender Central są automatycznie aktywowane licencją, która jest już połączona z kontem klienta.

                Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: „Wybór Redakcji” PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test i VB100. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.

                Firma Marken Systemy Antywirusowe specjalizuje się w sprzedaży i dostarczaniu najbardziej rozbudowanych systemów zabezpieczających dla domu i firmy. Od dwóch lat jest partnerem i oficjalnym przedstawicielem firmy Bitdefender, który dostarcza technologię bezpieczeństwa w ponad 100 krajach za pośrednictwem supernowoczesnej sieci wartościowych sojuszników, dystrybutorów i partnerów sprzedaży. Od 2001 roku Bitdefender konsekwentnie produkuje wiodące technologie dla biznesu oraz użytkowników domowych i jest jednym z największych dostawców oprogramowania do zabezpieczenia wirtualizacji oraz technologii chmury.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)