Bitdefender 2016 w polskiej wersji językowej już dostępny!

BD_2016
03
Lis
2015

no comment adminci

Mamy przyjemność poinformować, że 4 listopada , na polskim rynku pojawi się najnowsza wersja oprogramowania Bitdefender 2016, która została uzupełniona o szereg udoskonalonych funkcji. Bitdefender przetwarza ogromne ilości danych z całego świata w czasie krótszym niż sekundę, by zidentyfikować i zneutralizować nowe zagrożenia , w tym również szkodniki szyfrujące pliki użytkownika, zanim będą miały one okazję do rozprzestrzenienia się.

System posiada najnowsze odmiany ransomware Bitdefender , kontrolujące niezaufane aplikacje.Wykrywa wirusy , aby nie usuwały i nie modyfikowały plików z ważnych folderów wskazanych przez użytkownika, takich jak: Moje Dokumenty, Moje Obrazy, Moja Muzyka i Moje Wideo. Innowacyjna Behawioralna Detekcja Ransomware (BDR) analizuje również wszystkie aplikacje pod kątem działalności związanej z ransomware , blokując aplikację, jeśli podejmie ona próbę zablokowania danych użytkownika, co sprawia, że pliki są bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Zarządzanie licencjami jest w tej chwili jeszcze łatwiejsze , ze względu na nową konsolę Bitdefender Central, która pozwala na zarządzanie kontami, subskrypcjami urządzeniami zdalnymi oraz zapewnia natychmiastowy dostęp do wsparcia technicznego. Produkty dla domu, pobrane z konta/konsoli Bitdefender Central są automatycznie aktywowane licencją, która jest już połączona z kontem klienta.

Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: „Wybór Redakcji” PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test i VB100. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.

Firma Marken Systemy Antywirusowe specjalizuje się w sprzedaży i dostarczaniu najbardziej rozbudowanych systemów zabezpieczających dla domu i firmy. Od dwóch lat jest partnerem i oficjalnym przedstawicielem firmy Bitdefender, który dostarcza technologię bezpieczeństwa  w ponad 100 krajach za pośrednictwem supernowoczesnej sieci wartościowych dystrybutorów i partnerów sprzedaży. Od 2001 roku Bitdefender produkuje wiodące technologie antywirusowe dla biznesu oraz użytkowników domowych.

Jest jednym z największych dostawców oprogramowania do zabezpieczenia wirtualizacji oraz technologii chmury.

FreshMail.pl