Bitdefender jednym z najlepszych antywirusów dla Windows 10!

26 listopada 2015 no comment adminci

Bitdefender kolejny raz został wyróżniony w testach niezależnego laboratorium AV-Test. Zostały one przeprowadzone na systemie Windows 10 , na przełomie października i listopada bieżącego roku.

 

AV-Test nieustannie ocenia produkty bezpieczeństwa dla użytkowników domowych. Używa w tym celu najnowszej, dostępnej publicznie wersji programów.

Testy oparte są o realistyczne scenariusze testowe, które stawiają oprogramowania przed takimi samymi wyzwaniami, przed jakimi stanęłyby w prawdziwym środowisku. Produkty musiały wykazać się , wykorzystując wszystkie elementy i warstwy ochrony.

Laboratorium AV-Test ocenia programy w trzech kategoriach: ochrony (skuteczność wykrywania i zapobiegania zagrożeniom), wydajności (wpływ antywirusa na działanie komputera) oraz funkcjonalności (dodatkowe opcje programu).

Przetestowano w sumie 20 programów antywirusowych a oprogramowanie Bitdefender Internet Security (zarówno wersja 2015, jak i 2016) znalazło się w czołówce najlepszych programów antywirusowych, zdobywając maksymalną notę 18 punktów (za każdą kategorię możliwa maksymalna ocena to 6 punktów).

Jednocześnie laboratorium AV-Test nieustannie ocenia 11 produktów chroniących punkty końcoweproduktu  przeznaczonego do użytku w firmie. Testy są przeprowadzane za pomocą ustawień przewidzianych przez producenta na najnowszej dostępnej wersji.  Testowane oprogramowanie swobodnie mogło się aktualizować i korzystać z usług w chmurze. Bitdefender Endpoint Security jest jednym z dwóch produktów, które uzyskały maksymalne wyniki w trzech kategoriach testów rozwiązań korporacyjnych (ochrona, wydajność, funkcjonalność).

Producent oprogramowania Bitdefender po raz kolejny udowodnił, że nadąża za najnowszymi trendami i potrafi w szybkim tempie zapewnić najlepszą ochronę dla nowego systemu operacyjnego.

Pełne wyniki testów można znaleźć pod adresem: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)