Od czerwca Bitdefender dostępny również w e-Kiosku

22 czerwca 2016 no comment adminci

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych Partnerów dołącza Spółka e-Kiosk S.A. jeden z kreatorów rynku e-Wydań i niekwestionowany lider dystrybucji prasy cyfrowej w Polsce. Już od czerwca produkty Bitdefender można kupić w internetowym sklepie www.e-kiosk.pl.

Cieszymy się, że podejmujemy współpracę z firmą e-Kiosk S.A.. Dzięki temu nasi klienci zyskują kolejne miejsce gdzie w łatwy i szybki sposób mogą kupić nasze produkty i zadbać o ochronę swoich komputerów i sprzętu mobilnego – mówi Marek Markowski właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe przedstawiciela na Polskę oprogramowania antywirusowego Bitdefender.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę: przy każdym zakupie oprogramowania antywirusowego Bitdefender użytkownik otrzymuje darmowy dostęp do 26 bieżących wydań „Rzeczpospolitej” i jednorazowy dostęp do miesięcznika „Sukces” – dodaje Markowski.

Oprogramowanie Bitdefender otrzymało wiele nagród, w tym tytuł: „Wybór Redakcji” PC Mag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, czy VB100. W tym roku Bitdefender po raz kolejny został nagrodzony i góruje w niezależnych testach AV-Test w kategoriach: na najlepszą wydajność zarówno w przypadku produktów skierowanych do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych a Bitdefender Mobile Security zdobył  Nagrodę na Najlepszy Produkt chroniący system Android w 2015 roku.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)