Bitdefender 2017 wersja beta na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android już dostępna!

bitdefender-2017-nagrody_big
01
Sie
2016

no comment adminci

Publiczna Beta Bitdefender 2017 jest już dostępna na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android. Nowa, ulepszona wersja obfituje w interesujące nowości. Wszystkich chętnych zapraszamy do testowania – wystarczy tylko utworzyć darmowe konto i  testować. Na osoby, które zgłoszą wartościowy feedback czekają atrakcyjne nagrody: laptop Surface Pro 4, smartfon Samsung Galaxy S6 Edge, zegarek Pebble Time Black oraz roczne subskrypcje produktu. Zapraszamy!

Jedną z głównych nowości w wersji 2017 jest doradca połączeń bezprzewodowych – Wi-Fi Advisor.

Bitdefender sprawdza teraz każdą podłączoną sieć bezprzewodową, czy jest to sieć chroniona oraz typ jej szyfrowania. Warto na to zwrócić uwagę gdy łączymy się do ogólnodostępnej sieci, np. w kawiarni, dworcu, kinie itp.

 

Kolejna nowa funkcja to zdalne zarządzanie Optymalizatorem Rozruchu. Pozwala ona na sprawdzenie urządzenia oraz wyłączenie niechcianych aplikacji z każdego miejsca na świecie.

Ulepszone wsparcie dla systemu Windows 10 oznacza, że Bitdefender korzysta z domyślnych powiadomień systemu oraz centrum akcji tak, aby produkt był zawsze na czasie. Oprócz tego jest w pełni kompatybilny z przeglądarką Microsoft Edge.

Nowy design pozwala na szybsze działanie oprogramowania i dostęp do potrzebnych aplikacji.

Możliwość testowania Bitdefender 2017 beta jest już dostępne po utworzeniu darmowego lub skorzystania z aktualnego konta na stroniehttps://beta.central.bitdefender.com/  przez okres 60 dni.

 

Wszyscy testerzy, którzy zgłoszą wartościowy feedback zostaną nagrodzeni ciekawymi nagrodami: Surface Pro 4, Samsung Galaxy S6 Edge, Pebble Time Black oraz roczną subskrypcją produktu. Zatem – znajdź ewentualne błędy i awarie, poinformuj nas o tym i zdobądź dodatkowe fanty.

Dołącz do bety i zostań super bohaterem w walce przeciwko złośliwemu oprogramowaniu i hakerom!

 

Jak testować, wymagania do instalacji oraz znane już błędy dostępne na stronie: https://www.bitdefender.com/beta2017/

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)