Aktualizacja inteligentnych konsol Bitdefender

untitled-2-copy4_big
13
Sie
2016

no comment adminci

Aktualizacja Cloud & On-premise  24 września  

Bitdefender jako jeden z najlepszych oprogramowań antywirusowych stale pracuje nad ulepszeniami, aby zapewnić swoim klientom lepszą ochronę, wydajność i użyteczność. Premiera aktualizacji konsoli Bitdefender Control Center bazującej na chmurze, która skutecznie ochrania komputery stacjonarne PC i Mac oraz serwery przed złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internatowymi, planowana jest na 24 września. Ponadto w kolejnym tygodniu nastąpi aktualizacja konsoli Bitdefender Control Center on-premise. Dzięki Bitdefender Control Center, możemy łatwo zarządzać dowolną liczbą komputerów nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo. Obie konsole posiadają zaawansowane filtry wykrywające wszelkie najnowsze zagrożenia.

Kluczowe zmiany w ramach tej aktualizacji to:

Użyteczność/administracja

– Jako Partner MSP, możesz teraz włączać lub wyłączać ochronę Exchange, gdy dodajesz lub edytujesz klienta firmowego z subskrypcją miesięcznego licencjonowania.

– Teraz możesz wybrać w jaki sposób aktualizacje są wysyłane do punktów końcowych, wybierając pomiędzy wolnymi i szybkimi alertami aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat zapoznaj się
z Podręcznikiem administratora.

– Dodano nowe kategorie reguł Kontroli dostępu do sieci. Ważne: Ta zmiana ma wpływ na predefiniowane profile. Proszę przejrzeć uprawnienia po aktualizacji, gdyż niektóre elementy mogą znaleźć się na czarnej liście.

– Możesz teraz włączyć lub skonfigurować automatyczne akualizacje dla konsoli GravityZone (tylko dla konsoli on-premise).

– Udoskonalony staging i publikowanie aktualizacji (tylko dla GravityZone Enterprise on-premise).

– Gravity Zone będzie integrował się z platformą VMware NSX, zapewniając bezagentową ochronę wirtualnych centrów danych poprzez dedykowany Serwer Bezpieczeństwa. Ta integracja będzie dostępna komeryjnie w terminie, który zostanie ogłoszony (dostępnie tylko w wersji on-premise dla Advanced Business Security, Enterprise Security
i nowych klientów VMware).

Raportowanie/powiadamianie:

– Budowanie niestandardowych i zaawansowanych zapytań w bazie danych GravityZone, aby uzyskać zaawansowane analizy oraz wgląd w zabezpieczenia sieci. Zapewniając łatwy użyciu interfejs graficzny, z Kon-struktorem Raportów nie musisz być doświadczonym użytkownikiem SQL, aby skonfigurować zapytania (tylko dla produktów Enterprise Security on-premise).

– Raporty są teraz wysyłane jako archiwa ZIP. Ważne: Jeśli używasz skryptów dla zautomatyzowanych procesorów raportów, należy zaktualizować je w pełni zgodnie z tym nowym formatem.

Bezpieczeństwo:

– Wprowadzono szczepionkę anty-ransomware. Teraz możesz uodpornić swoje punkty końcowe przed znanym ransomware poprzez włączenie tej nowej opcji ochrony w Antymalware> Ustawienia polityki Dostępowej.

– Wprowadzono szereg innowacyjnych technik przeciw exploitom, które wzmacniają istniejące technologie, aby odeprzeć ataki ukierunkowane. Nowa technologia jest wyposażona w zaawansowane rozwiązania, wykonujące uniki przed exploitami, których ukierunkowane ataki polegają na przenikaniu w infrastrukturę. Techniki anty-exploitowe zostaną zintegrowane w naszej proaktywnej technologii ATC. Ta aktualizacja nie wymaga żadnych działań użytkownika, jednak konsola cloudowa GravityZone będzie niedostępna podczas jej wdrażania. Nie wpłynie to na ochronę punktów końcowych i w żaden sposób bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów nie będzie narażone na jakiekolwiek ryzyko.

Aktualizacja dla Bitdefender Control Center on-premise jest dostępna na żądanie poprzez naciśnięcie przycisku Aktualizacja w menu Konfiguracja\Aktualizacja. Nie wpłynie to na ochronę punktów końcowych i w żaden sposób bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów nie będzie narażone na jakiekolwiek ryzyko.

Dziękujemy,
Zespół Bitdefender

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)