Niezależne AV-Test: Bitdefender znów najlepszy!

zestawienie-test-avlab_big
18
Sie
2016

no comment adminci

Stale rosnący wzrost sprzedaży urządzeń mobilnych zarówno telefonów komórkowych jak i tabletów powoduje, że dbanie o ich bezpieczeństwo staje się kluczowym elementem naszego życia. Dotyczy to nie tylko szukania informacji, oglądania stron internetowych, czy korespondencji mailowej, ale coraz bardziej popularnych elektronicznych płatności czy operacji bankowych realizowanych przy pomocy telefonu oraz tabletu z najbardziej popularnym systemem operacyjnym Android. W ostatnich testach niezależne laboratorium AV-Test pod lupę wzięło właśnie oprogramowanie antywirusowe na sprzęt mobilny z systemem operacyjnym Android.   

Bitdefender uzyskał w nich maksymalne rezultaty – 100% wykrywalności zarówno jeśli chodzi o referencyjny zestaw złośliwego oprogramowania, jak i sprawdzenie go w naturalnych warunkach. Testowana była ochrona antywirusowa, użyteczność i dodatkowe funkcje. We wszystkich Bitdefender uzyskał maksymalny wynik, kończąc cały test 13 punktowym wynikiem w 13 stopniowej skali AV- Test

Jesteśmy dumni z uzyskanej punktacji, dlatego wszystkie osoby, które chcą zadbać o swoje dane oraz prywatność zapraszamy do zapoznania się z testową wersją oprogramowania  https://bitdefender.pl/pobierz/pobierz-wersje-home, kontaktu z naszym handlowcem pod numerem telefonu tel. 58 667 49 49 lub sklepu internetowego: https://emarken.pl/.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)