Bitdefender w niezależnych testach programów antywirusowych

ranking-antywirusów-bitdefender-najlepszy
08
Gru
2016

no comment adminci

Produkty firmy Bitdefender każdego roku biorą udział w wielu badaniach przeprowadzonych przez niezależne laboratoria. Nie podlega to wątpliwości, że wysokie wyniki jakie uzyskują pozwalają w pełni potwierdzić niezawodność tego oprogramowania.

Najwyższe oznaczenia w niezależnych testach AV-TEST

Przeprowadzone testy udowadniają, że nasze produkty antywirusowe stawiają czoła nawet najgroźniejszemu złośliwemu oprogramowaniu. W każdej kolejnej edycji testów otrzymują jedne z najlepszych wyników – tak było i tym razem.
Maksymalną ilość punktów i oznaczenie Top Product uzyskał za najwyższą ochronę i wykrywalność nasz Bitdefender Internet Security 2017 (idealny do ochrony użytkowników domowych i małych firm). Równie dobrze poradził sobie Bitdefender Endpoint Security Tools, preferowany do ochrony biznesu w ramach produktu GravityZone, który przeszedł wszystkie testy bezproblemowo dostając pełną ilość punktów jeśli chodzi o ochronę, wydajność i wykrywalność.
Najwyższa ochrona, najlepsza wykrywalność

Bitdefender Internet Security 2017 podczas testów dowiódł, że jest jednym z najlepszych wyborów na rynku oprogramowania antywirusowego. W trakcie testów wydajności przeprowadzonych w taki sposób, żeby jak najbardziej przypominały korzystanie z komputera przez zwykłego użytkownika ( pobieranie programów, uruchamianie różnych stron internetowych, robienie płatności online, wypełnianie ankiet, kopiowanie danych) uzyskał najwyższy wynik biorąc pod uwagę ochronę przed infekcjami. Z włączonym programem Bitdefender Internet Security 2017 wszystkie zagrożenia zostały wykryte i zablokowane przy prawie minimalnym obciążeniu systemu.
Bezproblemowo przeszedł również testy wykrywalności zagrożeń – przeglądając miliony plików i skanując setki programów celująco wykrył tylko te, które faktycznie były podejrzane nie wywołując tak zwanych „fałszywych alarmów”. Bitdefender Internet Security 2017 działał cicho w tle, czujnie i praktycznie niezauważalnie dbając o ochronę oraz informując ekspertów o zagrożeniu tylko wtedy, kiedy faktycznie było to konieczne.
„Jest to produkt zapewniający najwyższe bezpieczeństwo” — tak podsumował produkt Bitdefender Maik Morgenstern dyrektor działu informatyki w AV-TEST.

Najlepszy antywirus do ochrony twojego biznesu,

Technologia GravityZone od Bitdefender, w której zawarty jest Bitdefender Endpoint Security Tools, daje organizacjom znacznie szybsze i bardziej wydajne zarządzanie bezpieczeństwem, połączone z bezkompromisową ochroną antymalware i minimalnym wpływem na wydajność. Również w tym przypadku potwierdziły to testy ekspertów AV-TEST, w których Bitdefender Endpoint Security Tools uzyskał najlepsze wyniki. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ produkt ten od lat zdobywa jedne z najwyższych wyników w testach.
„Bitdefender Endpoint jest rozwiązaniem dyskretnym, łatwym w obsłudze i zapewniającym najwyższą ochronę dla biznesu” – podsumował Maik Morgenstern, dyrektor działu informatyki w AV-TEST.
Podobne zdanie mają firmy, które już wdrożyły u siebie rozwiązania Bitdefender:
„Zdecydowaliśmy się na pracę z programem Bitdefender z wielu powodów. Produkty łatwo integrują się z naszym środowiskiem Microsoft, wykrywają niechronione punkty końcowe i natychmiast czyszczą złośliwe oprogramowanie. Poza tym, dzięki scentralizowanemu zarządzaniu nasza praca jest bardzo łatwa. Możemy skonstruować to w taki sposób, że pozwala nam to na łatwe zarządzanie i trenowanie naszego zespołu pracowników obsługi technicznej.”
Rob Bosch, Prezes firmy iPremise

Doceniany przez wielu ekspertów

Kolejni niezależni eksperci z AV Compatatives również wzięli pod lupę Bitdefender Internet Security 2017. Warto dodać, że testy jakie przeprowadza AV Compatatives są rygorystyczne, długoterminowe i bardzo kosztowne, a ich bieżące wyniki ujawniają się okresowo, więc tylko wybrane produkty są poddawane testom. Jak poradził sobie Bitdefender Internet Security 2017? Jak zwykle nie zawiódł! W wynikach na październik 2016 uzyskał najwyższe oceny jeśli chodzi o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Wyniki oparte są na 250 próbach zainfekowania przez zarówno złośliwe adresy URL jak i niebezpieczne pliki do pobrania czyli najczęstsze źródła przez, które zwykły użytkownik jest narażony na ataki, kiedy codziennie korzysta ze swojego komputera i serfuje w Internecie. Wybrane zostały najbardziej aktualne zagrożenia tak, aby sprawdzić jak programy radzą sobie z najnowszymi wirusami.
Również w testach sprawdzających ochronę przed malware Eksperci z AV Compatatives nagrodzili produkt Bitdefender Internet Security najwyższym oznaczeniem Advanced+. Oznacza to, ze Bitdefender Internet Security nie zawiódł w żadnym przypadku użycia i stuprocentowo ochronił urządzenie przed zagrożeniami malware.

Doskonały wybór dla każdego

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem oprogramowania antywirusowego, to opłaca się postawić na Bitdefender, który nie zawodzi w żadnym aspekcie ochrony. Doskonale radzi sobie z ochroną dla użytkowników domowych, jaki i dla biznesu. Dodatkowo ceny produktów Bitdefender to jedne z atrakcyjniejszych na rynku. Warto posiadać produkt zapewniający najwyższą ochronę przy minimalnym obciążeniu systemu.

Informacje można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło, www.bitdefender.pl

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)