Bitdefender w centrum uwagi – współpraca w ramach CyberSecMonth

cybersyncmonth
12
Sty
2017

no comment adminci

CyberSecMonth – podsumowanie październikowej kampanii

W ramach październikowej kampanii CybeSecMonth – wspieranej przez Europol i ENISA, która  podnosi świadomość zagrożeń cybernetycznych, mobilnych i ich katastrofalnych skutków. Ponad 5000 użytkowników z Europy otrzymało dostęp do najnowocześniejszej ochrony przed zagrożeniami mobilnymi – potwierdza producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender.

W listopadzie nagrodzony Bitdefender Mobile Security służący do ochrony urządzeń mobilnych był dostępny do pobrania zupełnie za darmo. Rumunia, Rosja, Niemcy, Francja oraz Polska znalazły się wśród krajów z największą liczbą instalacji.

Kampania CyberSecMonth odbywa się co roku w październiku, aby uświadomić obywatelom jak bardzo niebezpieczne są zagrożenia cybernetyczne. Promuje bezpieczeństwo cybernetyczne i pozwala na uzyskanie informacji na temat aktualnych zagrożeń. CyberSecMonth ma coraz większe znaczenie z każdym rokiem, ponieważ liczba mobilnych zagrożeń stale rośnie, poprzez wzrost włamań na urządzenia mobilne i spadku cen, które sprawiają, że większa liczba konsumentów kupuje smartfony i tablety.

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

Autor: Razvan Muresan – Bitdefender

Oryginalne źródło: https://hotforsecurity.bitdefender.com/blog/award-winning-bitdefender-mobile-security-bolsters-defense-of-5000-users-in-europols-cybersecmonth-campaign-17240.html

FreshMail.pl