Spotkanie „Bezpieczeństwo w sieci”

14 stycznia 2017 no comment adminci

Zapraszamy na spotkanie : „Bezpieczeństwo w sieci” – 6.02.2017,które odbędzie się w Olivia Business Centre, budynek O4, o godz. 9:00

Przedstawiciele firmy Marken Systemy Antywirusowe omówią , jak zabezpieczyć się przed atakami hakerskimi oraz wyłudzaniem poufnych danych.

Podczas spotkania będzie można uzyskać odpowiedzi na poniższe pytania:

Jak zabezpieczyć firmę przed kradzieżą danych?
Rozwiązanie antywirusowe w chmurze czy wewnątrz firmy?
Jak sprawdzić strony pod kątem bezpieczeństwa?
Jak bezpiecznie robić przelewy? – moduł Safe – pay.
Jak bezpiecznie łączyć się do otwartych sieci wi-fi?
Jakie są złe nawyki, które sprawią, że dane z Twojej firmy zostaną wykradzione?

Rejestracja:
https://bezpieczenstwowsieci.evenea.pl/

Spotkanie jest bezpłatne dla Uczestników Klastra. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)