Marken Systemy Antywirusowe otrzymuje tytuł Geparda Biznesu 2010 roku.

gdansk-2010-grupowe-firmy-marken-antywirus
12
Maj
2017

no comment adminci

Firma Marken Systemy Antywirusowe działa na rynku od roku , a już została laureatem w Konkursie Gepardy Biznesu.

Nagroda ta jest przyznawana prezesom i właścicielom firm , które rozwijają się w sposób dynamiczny. W Polsce konkurs organizowany jest od 2006 roku, przyznając statuetkę , po analizie wyników finansowych przedsiębiorstwa.

W drodze konkursu , co roku wyłaniane zostają firmy , które mają najwyższą wartość rynkową , według metodologii opracowanej przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Kapituła analizuje wartość firmy , gdyby jej akcje notowane były na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wyróżnienie w konkursie naszej firmy jest dla nas dużym zaszczytem i motywacją do dalszego działania , bowiem kapituła konkursu docenia i wspiera instytucje , których rozwój przebiega w sposób dynamiczny.

Otrzymanie tak cennej nagrody,  w późniejszym okresie promuje firmę , umożliwiając jej dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców produktu , którego dystrybucją się zajmuje.

Tegoroczna statuetka została nam wręczona 21 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim , w Sali Herbowej , podczas Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego , z rąk Wicemarszałka Województwa , w obecności Honorowego Patrona Konferencji – Marszałka Województwa Pomorskiego – Pana Mieczysława Struka.

FreshMail.pl