Bitdefender Endpoint Security dla biznesu – TOP Product

avtest-kwiecien-bitdefender-2017-top-produt-copy
26
Maj
2017

no comment adminci

W ostatnich badaniach instytutu AV-Test nie tylko Bitdefender Internet Security 2017 (antywirus przeznaczony dla użytkowników domowych i małych firm) otrzymał najwyższe odznaczenie – o czym pisaliśmy w naszym ostatnim newsie.

Marka Bitdefender każdorazowo w testach antywirusów osiąga świetne wyniki. Tym razem specjalne odznaczenie przeznaczone tylko dla najlepszego oprogramowania zdobył Bitdefender Endpoint Security (wersja 6.2) – czyli agent bezpieczeństwa Bitdefender GravityZone instalowany na punkcie końcowym (tj. sprzęcie pracownika; natomiast wszystkim zarządza administrator w konsoli GravityZone).

Av-Test przetestował jak działa program z punktu widzenia użytkownika, który pracuje na systemie Windows 10 (64 bit).

Jak prezentują się wyniki badań z marca i kwietnia 2017?

Ale to nie wszystko! Bitdefender otrzymał nagrodę na tegorocznym Citrix Synergy w kategorii najlepsza nowa technologia 2017 dzięki Hypervisor Introspection!

 

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Żródło: AV-TestBitdefender

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)