Darmowy program do zabezpieczenia sieci Wi-Fi od Bitdefender!

Bitdefender-home-scaner-2
01
Cze
2017

no comment adminci

Bitdefender Home Scanner (bo tak nazywa się aplikacja od firmy Bitdefender) dostarcza darmowe narzędzie do zabezpieczenia domowej sieci Wi-Fi, nie tylko bezprzewodowej, ale i lokalnej. Skanowanie pozwala nam uzyskać pełen wgląd w urządzenia, które są już podłączone lub dopiero chcą się podłączyć.

Narzędzie do pobrania na stronie bitdefender.pl

Następnie w rezultacie mamy podgląd, które urządzenia są bezpieczne, a które są narażone na ryzyko ataku i przejęcią lub podsłuchu.

Po kliknięciu na komputer lub urządzenie z potencjalnym ryzykiem, dostaniemy informacje jakie posiada ono luki i jak można im zaradzić:

Dodatkowo, jeżeli klikniemy na urządzenie, możemy zobaczyć jego opis i przypisać rodzaj, np. telefon lub tablet:

Dzięki temu darmowemu narzędziu od firmy Bitdefender, mamy pod kontrolą kto łączy się do naszej sieci i na jakim adresie IP.

 

Darmowe narzędzie można pobrać z oficjalnej polskiej strony producenta marki Bitdefender.

 

Jakie wymagania techniczne musi spełnić komputer, aby zainstalować aplikację?

Minimalne wymagania techniczne:

  • Windows 7 SP 1, 8, 8.1, 10
  • CPU: Dual Core 1.6 GHz
  • RAM: 1 GB
  • HDD: 300 MBZalecane wymagania techniczne:
  • Windows 7 SP 1, 8, 8.1, 10
  • CPU: Intel Core 2 Duo (2GHz)
  • RAM: 2 GB
  • HDD: 300 MB

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)