Bitdefender Szyfrowanie dysku i Elite – nowe rozwiązania dla firm

NOWE-FUNKCJE-OCHRONY
02
Sie
2017

no comment adminci

Już oficjalnie dostępne!

Bitdefender Szyfrowanie dysku i Elite

Pojawiło się nowe rozwiązania Bitdefender dla klientów biznesowych, dzięki którym jeszcze lepiej zabezpieczysz swoją firmę.

– Nowa funkcja Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption). Konsola GravityZone w wersji on-premise i cloud, przeznaczona jest dla klientów, korzystających z rozwiązań zabezpieczających dla biznesu. Została zaopatrzona w nową opcję, dzięki której możliwa będzie jeszcze lepsza ochrona punktów końcowych w firmie.

>Szczegóły<

– GravityZone Endpoint Security HD (Elite Security) z szybkością, precyzyjną dokładnością, przy niskich kosztach administracyjnych i minimalnym obciążeniu systemu, chroni przedsiębiorstwa przed całym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych. To rozwiązanie nowej generacji eliminuje potrzebę uruchamiania wielu rozwiązań bezpieczeństwa punktów końcowych na jednej maszynie. Łączy w sobie kontrole zapobiegawcze, wielostopniowe techniki wykrywania bez sygnatur oraz automatyczną odpowiedź na jednej platformie

>Szczegóły<

 

Bądź bezpieczny, bo na to zasługujesz.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)