Najnowsze badania laboratorium AV-test

CZERWIEC-AVTEST-BITDEFENDER-ENDPOINT-copy2
10
Sie
2017

no comment adminci

Najnowsze badania laboratorium AV – test – Najlepsze oprogramowanie antywirusowe dla użytkowników Windows Client Business!

Renomowane laboratorium Av-test, po raz kolejny przeprowadziło badania programów antywirusowych, skupiając się na najlepszym oprogramowaniu dla użytkowników Windows Client Business. Jak wypadł Bitdefender ?

W czerwcowych badaniach laboratorium znów skupiło się na najważniejszych czynnikach: ochrona, wydajność oraz użytecznośćW tych kategoriach Bitdefender otrzymał 17,5/18 punktów.

W badanich pod kątem ochrony przed atakami typu 0-day, włączając w to zagrożenia internetowe i zawirusowane wiadomości e-mail, oraz wykrywaniu rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, zlokalizowanego w ciągu ostatnich 4 tygodni, Bitdefender otrzymał maksymalną ilość punktów 6/6.

W kategorii wydajność, Bitdefender po raz kolejny wypadł fenomenalnie, zdobywając maksymalną ilość punktów 6/6. Laboratorium znacznie podwyższyło poprzeczkę podczas testowania oprogramowań antywirusowych pod kątem wpływu na : czas uruchamiania popularnych witryn internetowych, pobierania i instalacji często używanych aplikacji, uruchamiania standardowych aplikacji, oraz  kopiowania plików (lokalnie i w sieci). Wynik był imponujący. Okazało się, że obecność oprogramowania antywirusowego jest dla systemy niezauważalna.

Ostatni czynnik, na którym skupiło się laboratorium Av-Test, to użyteczność. Pod lupę wzięto takie czynniki oprogramowań, jak: mylne ostrzeżenia lub blokady podczas odwiedzania stron internetowych, fałszywe wykrycie legalnego oprogramowania podczas skanowania systemu, nieprawdziwe ostrzeżenia dotyczące niektórych czynności przeprowadzanych podczas instalowania i używania  oprogramowania, mylne blokady niektórych działań, przeprowadzanych podczas instalowania i używania licencjonowanego oprogramowania. W tej kategorii Bitdefender otrzymał 5,5/6 punktów.

 

Dlaczego warto regularnie przeglądać badania renomowanego laboratorium Av-Test?. W dzisiejszych czasach hakerzy tylko czekają na twój błąd, który pozwoli im wykraść  dane osobowe, numery konta bankowego itd. Av-Test skrupulatnie pokazuje zalety i wytyka wady produktów antywirusowych, pomagając tym samym klientowi w wyborze jak najlepszego programy antywirusowego, który będzie w stanie chronić wszystkie dane przed cyberprzestępcami.

Dzięki świetnym wynikom Bitdefender Endpoint Security w wersji 6.2 otrzymał odznaczenie TOP PRODUCT!

 

Bądź bezpieczny, bo na to zasługujesz.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Źródło: https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-10/juni-2017/

Post a comment

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)