Bitdefender Internet Security po raz kolejny z odznaczeniem TOP PRODUCT

avtest-bis-sierpien171_big
02
Paź
2017

no comment Natalia Kowalska

Niezależne laboratorium AV-Test , specjalizujące się w przeprowadzaniu badań na oprogramowaniu antywirusowym, po raz kolejny przeprowadziło testy na najpopularniejszych rozwiązaniach.

W rankingu znalazło się 18 programów antywirusowych,
w tym Bitdefender Internet Security 2018.

AV-Test jest renomowanym laboratorium, oceniającym produkty pojawiające się na rynku, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ochronę, wydajność i użyteczność. Każdy antywirus jest poddawany dokładnym testom, wymieniając jego zalety i mankamenty. Wyniki przygotowane przez Av-Test, pomagają użytkownikom wybrać jak najlepszy program, który służy ochronie ważnych dla klienta informacji.

Badania Av-Test są szczególnie cenione przez klientów, którzy zapoznając się z wynikami mają pewność, że wybiorą produkt który spełni ich wszelkie oczekiwania.

W sierpniowych badaniach Bitdefender Internet Security 2018 (21.0 i 22.0) zdobył 17,5/18 punktów, podobnie jak w poprzednich, czerwcowych testach.

W badaniach pod kątem ochrony przed atakami typu 0-day, biorąc pod uwagę zagrożenia internetowe oraz wykrywanie rozpowszechnionego złośliwego oprogramowania, pojawiającego się w ciągu ostatnich 4 tygodni, Bitdefender uzyskał maksymalną ilość punktów 6/6.

Co bardzo ważne – program nie spowalnia pracy komputera, stąd też otrzymał maksymalną (6/6) ilość punktów za wydajność. W niemniej ważnej kategorii, jaką jest użyteczność, Bitdefender zdobył  5,5/6 punktów.

FreshMail.pl