BITDEFENDER PO RAZ DRUGI OKRZYKNIĘTY „PRODUKTEM ROKU ” !

Product_of_the_Year (social media) pl
14
Lut
2018

no comment Paulina P

Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się informacją o nagrodzie, którą otrzymaliśmy od AV-Comparatives. Wyróżnienie zostaje przyznawane na podstawie wyników testów Real World Protection. Mają one na celu sprawdzić, jaka jest jakość danego oprogramowania pod względem: wydajności, ochrony, fałszywych alarmów oraz usuwania złośliwego oprogramowania. W testach brało udział  21 dostawców oprogramowania z całego świata, w tym również my, z produktem Bitdefender. Z dumą możemy napisać, że we wszystkich 7 testach w ubiegłym roku wypadliśmy najlepiej i uzyskaliśmy możliwe najwyższe oceny, dzięki temu tytuł „ Produktu Roku” po raz kolejny został przyznany właśnie nam !

„Przez wiele lat Bitdefender dostarczał wyjątkowe produkty, które walczą z zagrożeniami internetowymi z najwyższą skutecznością, są przyjazne dla użytkownika i nie zużywają wiele zasobów” – powiedział Andreas Clementi, dyrektor generalny AV-Comparatives. ” W tym roku spodziewaliśmy się bardzo mocnej pozycji Bitdefender, a nasi testerzy nie zawiedli się”.

MacProStorage02:_2018ROW:Bitdefender-Sticker-ProductOfTheYear-VP

Świetny wynik Bitdefender, osiągnięty w testach ,sprawił, że otrzymaliśmy również nagrodę AV-Comparatives Gold Award w kategorii Real World Protection, która sprawdza zdolności do zwalczania zagrożeń napotkanych w Internecie.

„Niezależne testowanie jest najdokładniejszym sposobem oceny skuteczności i niezawodności produktu i jesteśmy dumni z tego, że udało nam się uzyskać tak wysoki wynik jeszcze przez kolejny rok” – powiedział Viorel Canja, starszy wiceprezes ds. Cyberbezpieczeństwa w Bitdefender.

Jednym słowem – z nami możecie czuć się bezpiecznie !

 

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)