FreshMail.pl

BITDEFENDER PO RAZ DRUGI OKRZYKNIĘTY „PRODUKTEM ROKU ” !

Product_of_the_Year (social media) pl
14
Lut
2018

no comment Natalia Kowalska

Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się informacją o nagrodzie, którą otrzymaliśmy od AV-Comparatives. Wyróżnienie zostaje przyznawane na podstawie wyników testów Real World Protection. Mają one na celu sprawdzić, jaka jest jakość danego oprogramowania pod względem: wydajności, ochrony, fałszywych alarmów oraz usuwania złośliwego oprogramowania. W testach brało udział  21 dostawców oprogramowania z całego świata, w tym również my, z produktem Bitdefender. Z dumą możemy napisać, że we wszystkich 7 testach w ubiegłym roku wypadliśmy najlepiej i uzyskaliśmy możliwe najwyższe oceny, dzięki temu tytuł „ Produktu Roku” po raz kolejny został przyznany właśnie nam !

„Przez wiele lat Bitdefender dostarczał wyjątkowe produkty, które walczą z zagrożeniami internetowymi z najwyższą skutecznością, są przyjazne dla użytkownika i nie zużywają wiele zasobów” – powiedział Andreas Clementi, dyrektor generalny AV-Comparatives. ” W tym roku spodziewaliśmy się bardzo mocnej pozycji Bitdefender, a nasi testerzy nie zawiedli się”.

MacProStorage02:_2018ROW:Bitdefender-Sticker-ProductOfTheYear-VP

Świetny wynik Bitdefender, osiągnięty w testach ,sprawił, że otrzymaliśmy również nagrodę AV-Comparatives Gold Award w kategorii Real World Protection, która sprawdza zdolności do zwalczania zagrożeń napotkanych w Internecie.

„Niezależne testowanie jest najdokładniejszym sposobem oceny skuteczności i niezawodności produktu i jesteśmy dumni z tego, że udało nam się uzyskać tak wysoki wynik jeszcze przez kolejny rok” – powiedział Viorel Canja, starszy wiceprezes ds. Cyberbezpieczeństwa w Bitdefender.

Jednym słowem – z nami możecie czuć się bezpiecznie !

 

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

Zapisz się do newslettera

Wyślij mi swój biuletyn (możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl