FreshMail.pl

Firma Marken Systemy Antywirusowe kolejny raz laureatem ” Solidnej Firmy”.

www.kpmultimedia.pl
15
Lut
2018

no comment Natalia Kowalska

W piątek 9.02.2018 w Warszawie odbyła się gala Solidna Firma, podczas której kolejny raz przyznano wyróżnienia dla najlepszych kontrahentów. Nasza firma – Marken Systemy Antywirusowe – obecna była jako gość ale przede wszystkim laureat wyróżnienia. Nagroda, której kolejny raz zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami, jest przez nas niezwykle ceniona, bowiem zasady jej przyznawania oparte są na systemie oceny i weryfikacji dokonywanej przez znamienite grono ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Jest ono ściśle powiązane z Programem Gospodarczo – Konsumenckim.

marken

Pierwszy certyfikat Solidna Firma otrzymaliśmy już w 2007 roku, a więc już ponad 10 lat temu. W tym roku dodatkowo mieliśmy możliwość zostać fundatorem nagród dla wyróżnionych firm.  Radość z otrzymanych czeków była ogromna. Opiewały one na sumę 4 000 tys. złotych każdy i mogą być wykorzystane zakup programów antywirusowych marki Bitdefender, których jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Polskę.

Budujemy zaufanie naszych klientów, na mocnym filarze, którym jest wiedza, doświadczenie i ciągły rozwój w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie.

 

Zdjęcia z galii „Solidna Firma” znajdziecie w naszej galerii.

https://marken.com.pl/wp-admin/post.php?post=4659&action=edit

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Wyślij mi swój biuletyn (możesz zrezygnować w dowolnym momencie).

FreshMail.pl