Firma Marken Systemy Antywirusowe kolejny raz laureatem ” Solidnej Firmy”.

www.kpmultimedia.pl
15
Lut
2018

no comment Paulina P

W piątek 9.02.2018 w Warszawie odbyła się gala Solidna Firma, podczas której kolejny raz przyznano wyróżnienia dla najlepszych kontrahentów. Nasza firma – Marken Systemy Antywirusowe – obecna była jako gość ale przede wszystkim laureat wyróżnienia. Nagroda, której kolejny raz zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami, jest przez nas niezwykle ceniona, bowiem zasady jej przyznawania oparte są na systemie oceny i weryfikacji dokonywanej przez znamienite grono ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Jest ono ściśle powiązane z Programem Gospodarczo – Konsumenckim.

marken

Pierwszy certyfikat Solidna Firma otrzymaliśmy już w 2007 roku, a więc już ponad 10 lat temu. W tym roku dodatkowo mieliśmy możliwość zostać fundatorem nagród dla wyróżnionych firm.  Radość z otrzymanych czeków była ogromna. Opiewały one na sumę 4 000 tys. złotych każdy i mogą być wykorzystane zakup programów antywirusowych marki Bitdefender, których jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na Polskę.

Budujemy zaufanie naszych klientów, na mocnym filarze, którym jest wiedza, doświadczenie i ciągły rozwój w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie.

 

Zdjęcia z galii „Solidna Firma” znajdziecie w naszej galerii.

https://marken.com.pl/wp-admin/post.php?post=4659&action=edit

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)