Firma Marken Systemy Antywirusowe na Konferencji Dyrektorów Szkół Branżowych i CKP

thumb_IMG_8913_1024
16
Kwi
2018

no comment Natalia Kowalska

Od 12 do 14 kwietnia 2018 w Warszawie trwała Konferencja Dyrektorów Szkół Branżowych i Centrów Kształcenia Praktycznego. Wydarzenie jest stałym punktem na oświatowej mapie. W ciągu pięciu lat zebrało już ponad 700 uczestników. Wśród przedstawicieli szkół branżowych, członków MEN nie zabrakło również prelegentów, którzy poruszali tematy z kategorii zarządzania kadrą czy technologii.

My byliśmy wśród tych ostatnich, mianowicie wykład z jakim przyjechaliśmy na konferencję dotyczył RODO”, znanego także jako „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzeniem o Ochronie Danych”. Prezentacja dotykała problemu nowej ustawy i wszystkich zmian, jakich mogą spodziewać się jednostki administracyjne i oświatowe tuż po tym, jak ustawa wejdzie w życie. Wykład wspominał również o najnowocześniejszych rozwiązaniach Bitdefendera, które są bardzo przydatne z puntu widzenia nowego rozporządzenia, gdyż w sposób prawidłowy chronią dane przed wszelkimi rodzajami utraty bądź kradzieży.

Technologie takie jak Szyfrowanie Dysków Gravity Zone bądź wgląd w Endpoint Security HD gwarantują pełne ograniczenie ryzyka ujawnienia danych osobowych, za które grozi nawet 20 000 000 euro lub 4% całkowitego rocznego światowego obrotu przedsiębiorcy z roku obrotowego poprzedzającego naruszenie.

Wśród technologii Gravity Zone na szczególną uwagę w świetle nowych przepisów zasługuje Endpoint Security HD, który zapewnia lepszy kontekst zagrożenia, powiązuje zagrożenia z ich działaniami oraz zawiera Analizator Sandbox, który chroni przed zaawansowanymi atakami celowanymi i niestandardowym złośliwym oprogramowaniem. Technologia Sandbox wykorzystuje uczenie maszynowe i analizę zachowań, aby dokonać oceny podejrzanych plików. Moduł również zdaje dokładne raporty o zachowaniu złośliwego oprogramowania.

Pełne Szyfrowanie Dysków Gravity Zone jest dostępne jako moduł dodatkowy w wersji Bitdefender Gravity Zone Elite Security oraz Bitdefender Gravity Zone Enterprise Security.

Pracujesz w firmie na terenie Unii Europejskiej bądź w sektorze oświaty lub administracji? Zarządzasz danymi osobowymi? Nie czekaj. Nie dopuść do ich utraty bądź kradzieży. Obie wersje Gravity Zone Elite Security oraz Enterprise Security  możesz zakupić na naszej stronie https://bitdefender.pl/biznes/oprogramowanie-antywirusowe-dla-firm

 

 

FreshMail.pl