Zapraszamy na prelekcję „Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT”

10 kwietnia 2019 no comment Magdalena Gwiazda

grafika-sieci

17 kwietnia zapraszamy do Warszawy na prelekcję naszego eksperta Dariusza Woźniaka, inżyniera technicznego Bitdefender, podczas konferencji:

 „Inteligentne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT” dla dyrektorów i kierowników działów IT.

Temat wystąpienia:
„Czy antywirus nadal ma sens? Wszystko o zabezpieczeniach przed atakami cybernetycznymi na przykładzie  produktów Bitdefender.”

PARTNEREM konferencji jest Marken Systemy Antywirusowe.

Zapraszamy do udziału.

Wymagana rejestracja->>

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)