Bitdefender - Produkt Roku 2020 - nagroda IT Professional

🏆 🥇Czytelnicy i redakcja miesięcznika IT Professional po raz dziewiąty uhonorowali najlepsze rozwiązania wykorzystywane w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT. 

Jedną ze statuetek otrzymało oprogramowanie Bitdefender GravityZone Business Security 6.17.3. Jest to kolejne wyróżnienie, które uzyskała firma Bitdefender w ciągu minionych dwunastu miesięcy.

Wyniki plebiscytu pojawiły się na stronie internetowej IT Professional pod koniec listopada 2020 r., a następnie opublikowane w grudniowym wydaniu miesięcznika. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w tradycyjnej formie, oczywiście z zachowaniem warunków reżimu sanitarnego. Nagrodę odebrała firma Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy Bitdefender w naszym kraju. Statuetka dla Bitdefender przyznawana jest wielokrotnie. Program otrzymał tytuł PRODUKT ROKU 2020 w kategorii oprogramowanie i rozwiązania chmurowe – antywirusy.

Bitdefender Produkt Roku IT Professional

🏆 🥇Statuetka dla Bitdefender -GravityZone, który stale zajmuje czołowe miejsca w niezależnych testach.  Zapewnia bezpieczeństwo firmom różnej wielkości.

Pojedyncza konsola zarządzająca zapewnia kompleksową ochronę stacji roboczych i serwerów, fizycznych lub wirtualnych. Informuje o czynnikach ryzyka, wykrywa ryzykowne błędne konfiguracje systemu operacyjnego i oprogramowania oraz nadaje im priorytety.

GravityZone Business Security łączy uczenie maszynowe i heurystykę z sygnaturami i innymi technikami. Zapewnia ochronę przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania, a także zagrożeniami, takimi jak phishing, ransomware, exploity i zero-days. Pionierskie i opatentowane technologie, takie jak Process Inspector i algorytmy uczenia maszynowego są używane i rozwijane od 2008 roku.

Program Bitdefender GravityZone jest kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczającym. Zapewnia najlepszą ochronę i wysoką wydajność. Oferuje scentralizowane zarządzanie, łatwe wdrażanie i swobodę wyboru między konsolą zarządzania w chmurze lub lokalną konsolą zarządzania

GravityZone Advanced Business Security może zapewnić ochronę nieograniczonej liczbie komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i urządzeń mobilnych (maszyn fizycznych lub wirtualnych). Advanced Business Security opiera się na warstwowej platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji. Dzięki sprawdzonym technikom uczenia maszynowego, analizie behawioralnej i ciągłemu monitorowaniu uruchomionych procesów najlepiej w branży zapobiega, wykrywa i blokuje zagrożenia.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że wiele niezależnych instytucji i redakcji docenia produkty Bitdefender i to nie tylko w Polsce. Na naszym lokalnym rynku z roku na rok docenia je także coraz więcej klientów, co również bardzo nas cieszy – powiedział Marek Markowski właściciel firmy Marken systemy antywirusowe.

5 5 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments