marken-wosp-logo

Marken wspiera WOŚP – Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy👀🏆

Marken wspiera WOŚP – już 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dlatego do wspólnego grania przyłączyła się firma Marken Systemy Antywirusowe. Jesteśmy marką oferującą rozwiązania antywirusowe.

Już niebawem rusza kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wprawdzie tegoroczna edycja ma wyjątkowy charakter ze względu na panującą pandemię, to jednak niezmiennie pieniądze będą zbierane do puszek, a także przy okazji różnych licytacji.

ZOBACZ SKLEP Z OFERTĄ MARKEN

Wsparcie od Marken dla WOŚP

Marken przyłączył się do akcji. Ofiarował dziesięć licencji systemu Bitdefender Total Security na 10 stanowisk. Dodatkowo dziesięć licencji systemu Bitdefender Family Pack na 15 stanowisk.  Przy wystąpieniu jakichkolwiek problemów oferujemy wsparcie techniczne .Ponadto dostarczyliśmy licencje, które pozwalają zabezpieczyć komputery używane przez sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdyni.

W związku z tym 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „Gramy z głową”. Dlatego jego celem jest wsparcie oddziałów dziecięcych laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

https://www.gdyniadlaorkiestry.pl/

– Ostatnie miesiące uświadomiły nam wszystkim jak ogromne znaczenie ma sprzęt medyczny. Przede wszystkim niezbędna jest pomoc niesiona przez pracowników służby zdrowia. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że pomimo poważnych trudności Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tej szlachetnej akcji. – mówi Marek Markowski, dyrektor generalny Marken Systemy Antywirusowe.

Chcesz wesprzeć WOŚP 2021 z Marken? Przejdź do aukcji klikając poniższą grafikę:

aukacja-wosp-2021-marken 

5 4 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments