Bitdefender wprowadził na rynek nowe produkty z linii Home, przeznaczone do ochrony urządzeń końcowych w gospodarstwach domowych i małych firmach. Oprogramowanie oferuje szeroki wachlarz funkcji i usług, w tym możliwość korzystania z bezpiecznych połączeń VPN.

Bitdefender Home - nowe produkty

Producent oferuje system w trzech wersjach: Bitdefender Small Office Security, Bitdefender Premium Security oraz Bitdefender Premium VPN. Produkty chronią użytkowników przed wirusami, malware’m, oprogramowaniem ransomware oraz innymi rodzajami zagrożeń. Antywirusy z rodziny Home obsługują systemy operacyjne Windows, macOS, Android oraz iOS. Bitdefender Small Office Security jest dostępny w trzech opcjach: 5, 10 lub 20 stanowisk. Natomiast Bitdefender Premium Security oraz Bitdefender Premium VPN są oferowane wyłącznie na 10 stanowisk. Nieodłączny element oprogramowania Bitdefender Home stanowi VPN – wirtualna prywatna sieć gwarantująca bezpieczeństwo danych podczas podłączania się użytkownika do niezabezpieczonych sieci bezprzewodowych na lotniskach, w centrach handlowych, kawiarniach bądź hotelach.

W pakiecie Bitdefender Small Office Security, klient może wykorzystać 500MB ruchu sieciowego VPN dziennie. W przypadku Bitdefender Premium Security nie ma limitów w zakresie użycia pasma. Istnieje możliwość wykupienia oddzielnej subskrypcji Premium Bitdefender VPNa, która gwarantuje ochronę 10 urządzeń jednocześnie.

Bitdefender Home – Unikalne funkcje i usługi

Oprogramowanie Bitdefender z linii Home oferuje szeroką gamę funkcji, które nie tylko zapewniają ochronę, ale również ułatwiają zarządzanie urządzeniami. Konto Central w Bitdefender Home pozwala centralnie zarządzać aktywowanymi subskrypcjami oraz urządzeniami korzystającymi z licencji. Dodatkowo umożliwia konfigurację modułu antykradzieżowego oraz kontroli rodzicielskiej, podgląd statystyk alertów czy zdalne wymuszania skanowania urządzeń.

Innym pomocnym rozwiązaniem oferowanym jest portfel Bitdefendera. Usługa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników poszukujących narzędzi pozwalających w łatwy i bezpieczny sposób zarządzać hasłami. Portfel zapisuje hasła pochodzące z serwisów internetowych, a także wrażliwe dane np. dotyczące bankowości elektronicznej, sieci Wi-Fi bądź kont e-mailowych. Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu pod postacią wtyczki do przeglądarki i zabezpieczone hasłem zbiorczym. Na uwagę zasługuje też wchodząca w skład pakietu przeglądarka SafePay. Tym co ją wyróżnia od standardowych produktów jest całkowita izolacja od systemu operacyjnego Windows.

Takie rozwiązanie chroni użytkownika przed wyciekiem jakichkolwiek danych, które pojawiają się w trakcie sesji. Ponadto SafePay nie korzysta ze skryptów umieszczonych na stronach internetowych czy plików cookies i chroni przed keyloggerami oraz przed przechwyceniem ekranu. Poza tym Bitdefender automatycznie wykrywa wejście na stronę bankową i sugeruje użycie przeglądarki SafePay, aby zwiększyć́ bezpieczeństwo.

Dla osób, które często gubią urządzenia, nieocenionym rozwiązaniem jest moduł antykradzieżowy. Właściciel laptopa bądź smartfona za pomocą konta Central może odnaleźć urządzenie na mapie, a w razie potrzeby zdalnie wyczyścić dane bądź wysłać wiadomość tekstową, która następnie wyświetli się na ekranie wraz z odtworzeniem głośnego alarmu.

Bitdefender oferuje wsparcie 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Inżynierowie są gotowi do udzielenia pomocy i dostępni za pośrednictwem e-maila, telefonicznie lub na czacie.

OFERTA NOWOŚCI OD BITDEFENDER:

BITDEFENDER SMALL OFFICE SECURITY ->

BITDEFENDER PREMIUM SECURITY ->

BITDEFENDER PREMIUM VPN ->

Poradnik zabezpieczania sieci bezprzewodowych

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments