W dniach 7-11 maja w Barcelonie zorganizowano Bitdefender Country Partners Summit 2023 – zjazd światowych partnerów marki Bitdefender. W czasie kilkudniowej konferencji na szczycie producent jednego z najlepszych rozwiązań antywirusowych podsumował miniony rok, a także omówił plany na przyszłość i wskazał obszary dalszego rozwoju.

Uczestnicy Bitdefender Country Partners Summit 2023

W wydarzeniu wziął udział m.in. przedstawiciel firmy Marken Systemy Antywirusowe Łukasz Fijałkowski, Business Development Manager.

Był to świetny czas na networking, na zacieśnianie przyjaźni i relacji oraz dzielenie się pomysłami i doświadczeniami z producentem Bitdefendera i partnerami z całego świata

– odparł zapytany o wrażenia z tegorocznego Bitdefender Country Partners Summit.

Warto dodać, że w zjeździe uczestniczył również Marc Gené, reprezentant Ferrari F1 Racing Team, strategicznego partnera Bitdefendera. Nawiązane między nimi w ubiegłym roku partnerstwo to owoc wspólnej pasji do wysokiej wydajności i technologicznych innowacji. Nie ulega wątpliwości, że współpraca między tymi znamienitymi markami będzie się rozwijać. Udział Gené w Bitdefender Country Partners Summit 2023 dobrze wróży tym relacjom.