Firma Marken zdecydowała się dostosować nowe warunki współpracy z resellerami, które mają zachęcić jej partnerów biznesowych do sprzedaży produktów firmy Bitdefender gwarantujących najbardziej profesjonalną ochronę urządzeń. 

Analitycy podczas pracy

Oferta opiera się na wprowadzeniu stosownych upustów cenowych i nałożeniu rabatów. Całość została przemyślana tak, aby nowe warunki współpracy z resellerami zachęciły naszych stałych partnerów do skorzystania z promocji oraz zwróciły uwagę i zachęciły tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli współpracy z firmą Marken.

Wrzesień i październik miesiącami atrakcyjnych ofert

Nowe warunki współpracy dla resellerów współpracujących z firmą Marken oferują promocję, która obejmuje produkty GravityZone Elite Security oraz GravityZone Ultra Security.

  • można teraz zakupić dwuletnią wersję tych produktów w cenie rocznej
  • można teraz zakupić trzyletnią wersję tych produktów w cenie dwuletniej
  • dodatkowy rabat 10% dla resellera przy zamówieniach projektowych (referencja klienta końcowego)

Promocja obejmuje zarówno nowe licencje jak i te zakupione w procesie kontynuacji lub migracji.

Łącznie upust może wynieść nawet do 40 procent.

Nowe warunki współpracy oferują rabaty do końca roku

Marken oferuje resellerom rabaty również do końca roku. Poniżej zostaną opisane warunki umożliwiające otrzymania rabatu 5 oraz 10 procent dzięki zakupom zrealizowanym w miesiącach wrzesień i październik.

  • zakup pakietów Elite i Ultra w kwocie od 5 000,00 zł do 10 000,00 zł netto to dodatkowy rabat na listopad i grudzień wynoszący 5 %
  • zakup pakietów Elite i Ultra powyżej 10 000,00 zł netto to dodatkowy rabat na listopad i grudzień wynoszący 10 %

Wspomniane rabaty obejmują zakup nowych produktów GravityZone Elite Security oraz GravityZone Ultra Security powyżej 25 licencji. Skorzystanie z rabatu możliwe jest w trakcie trwania promocji (listopad, październik). Rabaty nie łączą się.

Skontaktuj się aby skorzystać z oferty

Jeżeli nowe warunki współpracy z resellerami Marken zainteresowały Państwa zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu szczegółowego omówienia oferty pod adresem:

[email protected]

Zapoznaj się z regulaminem współpracy pod tym linkiem

Regulamin promocji: „Drugi rok gratis dla pakietów Elite i Ultra” – Reseller