NAGRODY AV-TEST ROZDANE

nagrodyqd
02
Lut
2017

no comment adminci

1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.                                                                 

AV-Test to jedna z najbardziej uznawanych na całym świecie instytucji, które przeprowadzają testy antywirusów kolejnych wersji Windowsa, MacOS oraz Androida. Ich wyniki dostarczają kompletnych informacji o najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązaniach funkcjonujących na rynku.

W najnowszym rozdaniu nagrodzono kilkanaście produktów, w tym również rozwiązania antywirusowe proponowane przez Bitdefender. Programowi przyznano nagrody w dwóch kategoriach, tak jak w ubiegłym roku. Bitdefender Endpoint Security otrzymał statuetkę za najlepszą wydajność w kategorii Programy dla Firm, natomiast Bitdefender Mobile Security został odznaczony jako najlepszy produkt w kategorii Programy na system Android.

Program Bitdefender Mobile Security oferuje wiele przydatnych funkcji bezpieczeństwa. Wraz z jego zainstalowaniem użytkownicy otrzymują użyteczną funkcje: mechanizm bezpieczeństwa w przypadku, gdy urządzenie zostanie zgubione lub skradzione. W czasie testów AV Bitdefender nie wykazał żadnych fałszywych alarmów, w czasie rzeczywistym wykrywał najnowsze szkodliwe oprogramowania, a także nie zużywał nadmiernie baterii urządzenia, co zaowocowało przyznaniem mu najwyższej możliwej oceny i pokonaniem konkurencji.

Drugim nagrodzonym produktem marki Bitdefender jest oprogramowanie przeznaczone dla firm, czyli Bitdefender Endpoint Security. Program wykazał, że w codziennym użytkowaniu nie spowalnia działania komputera i nie trzeba wybierać między dobrą ochroną, a prędkością. Dzięki temu osiągnął znakomite rezultaty i najwyższe noty w testach wydajności i funkcjonalności.

Programy, którym przyznawane są statuetki osiągają świetne wyniki w testach laboratoryjnych przeprowadzanych przez ekspertów AV-Test, udowadniając swoją skuteczność i niezawodność. Wybierając oprogramowanie antywirusowe dla gospodarstwa domowego lub firmy warto zapoznać się z wynikami badań udostępnionymi na oficjalnej stronie AV-Test.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)