Konferencja – Ataki Ransomware – jak mogą zaszkodzić Twojej firmie i jak się przed nimi chronić?

bitdefender-konferencja
04
Sie
2017

no comment adminci

Qnap i jego możliwości.

bitdefender

Konferencja została zorganizowana przez firmę Marken Systemy Antywirusowe i omawiano na niej głośne ostatnio zagrożenia ze strony Ransomware w Polsce i na świecie. Zaprezentowano również możliwości produktów Bitdefender oraz Qnap.

Wstęp na wydarzenie był bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami z zakresu ochrony danych i tych, którzy chcieliby zadbać o bezpieczeństwo w swojej firmie.

bitdefender konferencja

Certyfikowany inżynier rozwiązań antywirusowych marki Bitdefender opowiadał o najniebezpieczniejszych atakach, które miały miejsce w ostatnich miesiącach i wyjaśniał, w jaki sposób zabezpieczenia Bitdefender są w stanie uchronić zarówno użytkowników domowych, jak i wielkie korporacje przed wszelkimi zagrożeniami.

btidefender

Drugim prelegentem był specjalista z firmy Epa Systemy, który prezentował najnowocześniejsze rozwiązania marki Qnap, tłumacząc jak działają i w jaki sposób dzięki nim znacznie usprawnić działania w przedsiębiorstwie, zachowując przy tym bezpieczeństwo swoich danych.

bitdefender konferencja

Nasi goście mieli zapewniony smaczny catering w postaci kanapek Subway, a zorganizowana wspólnie z naszym partnerem konkurs wizytówkowy pozwolił wielu uczestnikom na zdobycie ciekawej nagrody w postaci licencji na oprogramowanie lub gadżetu.

bitdefender gadżety

Bądź bezpieczny, bo na to zasługujesz.

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)