ITmeetup Professional w Białymstoku

konferencja-bialystok1_big
12
Wrz
2017

no comment Paulina P

5 września 2017 roku, w Białymstoku odbyło się spotkanie specjalistów oraz administratorów IT, poświęcone rozwiązaniom służącym zabezpieczaniu, przechowywaniu, współdzieleniu oraz wykonywaniu kopii bezpieczeństwa danych.

Podczas seminarium poruszaliśmy tematykę pamięci masowych oraz rozwiązań zabezpieczających. Przedstawione zostały możliwości sieciowych pamięci masowych QNAP dla biznesu, a także zaawansowanej technologii maszynowego uczenia pamięciowego programów Bitdefender.

Na ITmeetup Professional prelegenci dostarczyli solidną dawkę wiedzy i  możliwość  testowania sprzętu. Zagospodarowano również przestrzeń do merytorycznych dyskusji z uczestnikami.

Nad organizacją i przebiegiem eventu czuwali eksperci z firmy EIP z oddziału w Białymstoku : Grzegorz Łaziuk, Paweł Korzeniewski i Maciej Jaźwiński.

Partnerami wydarzenia zostały firmy QNAP i Bitdefender wraz z dystrybutorami EPA Systemy i Marken Systemy Antywirusowe.

itmeetup-professional_big

img-0142_big

 

Informację można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)